Jump to content

kombinezon Huntera, elektrownia Czernobyl


Recommended Posts

1. konbinezon Huntera

zauważyłem błąd z tym kombinezonem (ale może tylko u mnie, wersja ostateczna soljanki+patche - nie wgrywałem żadnych dodatków oprócz likwidacji czasu zadań)

pisałem wcześniej że jest taki super, nie psuje się nawet jak walą z broni - otórz w tym kombinezonie kule się mnie nie imają, grałem sobie spokojnie i nie zauważyłem, dopiero jak wszedłem do elektrowni, gdzie napastowany przez wojaków, wozy opancerzone oraz helikoptery, nie odnosiłem żadnych obrażeń http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif ktoś gdzieś pisał że chce być nieśmiertelny - oto recepta !

żeby nie było za pięknie podkreślam - tylko kule z broni nie robią krzywdy - RPG, granaty, anomalie i robactwo normalnie oddziaływuje na bohatera

2. co do elektrowni to nie wiem co zrobić, czy mam najpierw przejść wątek z podstawki, czyli elektrownia, odliczanie czasu do emisji, sarkofag, czernobyl2 itd, a potem kontynuować questy z soljanki, czy odwrotnie ? bo jakoś muszę dostać się do walizki Sacharowa (?) w elektrowni oraz mózgów i złotych kotletów na Czernobyl2, czy jest może jakaś inna droga, bo nie chciałbym czegoś zawalić po drodze a questy z podstawki też trza wypełnić.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

1. No ciekawe, z tym kombinezonem, ja go nie używałem więc nie wiem, musi się twórca tego super-pancerza wypowiedzieć 2. Na terenie Czarnobyla1 trzeba się spieszyć , walizka jest na południowym zachodzie obok BTRa. Musi zostać kilka minut zapasu ,bo pod koniec gry będzie misja z Duchem i przejście na Generatory. Bezpośrednie przejście do Sarkofagu jest w laboratorium X10. Tu było na temat emisji:

Link to comment
Share on other sites

Kombinezon Huntera został stworzony faktycznie jako BARDZO ODPORNY na ogień broni strzeleckiej zwykłej (wydaje mi sie, ze gdybyś spotkał kolesi z bronią typu Wał lub Wintorez, to raczej z nieśmiertelności kicha, ale dałbyś radę z nimi powalczyć http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif) Miał on stanowić alternatywę dla Unikalnej Egzy CN, którą można zdobyć tylko po wypełnieniu pewnego kwestu, którego nie każdemu uda się ukonczyć w Soliance http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif

Tak więc ten kombinezon taki właśnie miał być :) Tylko dotychczas wiedziałem o tym tylko ja :) Jesteś pierwszą osobą, która to odkryła http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

czuję się zaszczycony Yurek ! Otóż wydaje mi się, że ten kombinezon Huntera nie reaguje wogóle na ostrzał z broni, gdyż tak jak pisałem wcześniej będąc w Czeronbyl1 (pierwsza wizyta) stojąc w miejscu kilka minut zleciało się wojsko, BTRy, helikoptery i wszyscy na mnie - zero reakcji (jak GG odbiera strzały to pojawiają się na ekranie czerwone półkola - a tu nic !) To chyba o to chodzi ! GG nie otrzymuje wogóle strzałów (brak czerwonych kółek) kule przelatują jak przez sito ! Tak to u mnie wygląda, może wkradł się jakiś bug, generalnie używam tego podrasowanego ubranka Czystego Nieba, które dostaję za quest z łąpami bibliotekarza (jest lepszy od tego co można kupić Zimnego).

Link to comment
Share on other sites

Jak to mówią - cała przyjemność po mojej stronie ;) Cieszę się, że podoba Ci się ta egza z kwestu za łapki bibliotekarza, bo to oprócz samego modelu 3D, całkowicie moje dzieło :D W czasie gry napotkasz jeszcze jedną egzę CN zrobioną przez mnie - będziesz mógł porównać i później opisać może na forum swoje wrażenia ;) Ode mnie punkcik reputacji za spostrzegawczość i wnikliwość analizy kombinezonów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.