Skocz do zawartości

Ukryta broń w grze CoP


Gość Zybi15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zybi15

Tak patrzyłem sobie na Youtube za jakimiś ciekawostkami i znalazłem na temat schowków z bronią;) ----> http://www.youtube.com/watch?v=nWt51nsHvhE&feature=related Miłej gry:)

  • Dodatnia 3
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaga nie miałeś nic z nich?? Przecież to łatwe jak nigdy, a te schowki ciągle ie powtarzają do tego jest jeszcze Abakan na przeciwko wyjścia z Janowa lekko z prawej w tej grze jest tego wiele i jeżeli masz żyłkę szukacza na bank znajdziesz sobie co nieco. A tak btw. ten Wintorez mam zawsze tuż po rozpoczęciu gry i chyba za łatwo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry to można i Dragunova mieć ;) to dopiero przesada leciusieńka , a w SGM 1,7 pamiętam że w tym schowku zamiast SVD był Gauss lol .ale coś się stało i zniknął był tylko tekst w stylu " był Draguno nie ma Dragunova " Nie pamiętam dokładnie bo grałem w to dawno już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaga nie miałeś nic z nich?? Przecież to łatwe jak nigdy

Tak na prawdę to nigdy ich nie szukam..bo nie lubię ułatwień. Zabieram tylko te na które wejdę przypadkowo...;)..pamiętam ,że znalazłem Wintara i może jakiś jeden jeszcze. Dla mnie frajda to szukanie mutantów...jestem złym łowcą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.