Jump to content

Ukryta broń w grze CoP


Guest Zybi15
 Share

Recommended Posts

Guest Zybi15

Tak patrzyłem sobie na Youtube za jakimiś ciekawostkami i znalazłem na temat schowków z bronią;) ----> http://www.youtube.com/watch?v=nWt51nsHvhE&feature=related Miłej gry:)

  • Positive 3
  • Negative 1
Link to comment
Share on other sites

Powaga nie miałeś nic z nich?? Przecież to łatwe jak nigdy, a te schowki ciągle ie powtarzają do tego jest jeszcze Abakan na przeciwko wyjścia z Janowa lekko z prawej w tej grze jest tego wiele i jeżeli masz żyłkę szukacza na bank znajdziesz sobie co nieco. A tak btw. ten Wintorez mam zawsze tuż po rozpoczęciu gry i chyba za łatwo jest.

Link to comment
Share on other sites

Na początku gry to można i Dragunova mieć ;) to dopiero przesada leciusieńka , a w SGM 1,7 pamiętam że w tym schowku zamiast SVD był Gauss lol .ale coś się stało i zniknął był tylko tekst w stylu " był Draguno nie ma Dragunova " Nie pamiętam dokładnie bo grałem w to dawno już :D

Link to comment
Share on other sites

Powaga nie miałeś nic z nich?? Przecież to łatwe jak nigdy

Tak na prawdę to nigdy ich nie szukam..bo nie lubię ułatwień. Zabieram tylko te na które wejdę przypadkowo...;)..pamiętam ,że znalazłem Wintara i może jakiś jeden jeszcze. Dla mnie frajda to szukanie mutantów...jestem złym łowcą.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity