Jump to content

Problem z wojskowymi


Artemis
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem z wojskowymi w początkowym etapie gry. Dość długo siedziałem w Kordonie, wypełniłem wszystkie zadania dodatkowe, do wojskowych nie zbliżałem się nawet po amunicję koło bazy (tyle co do tych na przejściu). Teraz, jak już wypełniłem zadania i chciałem pójść na Wysypisko ze "speczadaniem" wojskowi, sztuk 4 w niewidzialnych egzoszkieletach po prostu wyszli sobie z bazy i po drodze atakują wioskę kotów. Jak tylko spróbuję ich zaatakować pojawia się helikopter i już po mnie. Gdyby nie ten helikopter jeszcze było by znośnie. Zmieniłem w plikach gry stosunki ze stalkerami i bohaterem na neutralne i obserwowałem gdzie pójdą. Po prostu rozeszli się po Kordonie. Jednocześnie 3 osobowy patrol (widzialny) zaczął szturmować wioskę kotów. Czy coś źle zrobiłem w fabule? Za długo siedziałem? Mogę ustawić stosunki na neutralne ale to trochę psuje zabawę. Jeszcze przy okazji zapytam. Czy da się unieśmiertelnić najważniejsze postaci? Trzeba grzebać w all.spawnie i ustawiać health czy jak? Solianka z najnowszymi patchami, autosavem i częstym respawnem (może to to?).

Link to comment
Share on other sites

Solianka z najnowszymi patchami, autosavem i częstym respawnem

Postaw grę jeszcze raz dla pewności.(zapisy które masz możesz zachować) Nie wrzucaj autosave i respawnu....Zapisy wykonuj często (wykonujemy zapisy twarde, nie quck)...więc autozapis będzie nie potrzebny.

Jeżeli chcesz korzystać z poprzednich zapisów, wykasuj wszystkie autosave jakie powstały. Uruchom grę z ostatnim zobacz co u wojskowych, jeżeli jest dobrze wyjdź z Kordonu na Wysypisko i wróć tam za 10 minut, by sprawdzić co się dzieje. Jeżeli w międzyczasie Wojsko kasuje wioskę niestety gra od wcześniejszych zapisów, lub od początku. W wiosce jest Wilk i Tolik potrzebni do małych kwestów w późniejszej fabule.

Osobiście polecam w takim wypadku od początku bo i tak jesteś na starcie. Jeżeli chcesz skończyć tego moda to nie mieszaj w plikach. Zmiany w plikach tylko w ostateczności. Miałem przyjemność skończyć grę dwukrotnie, ale tak jak piszę tylko czysty mod.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity