Skocz do zawartości

Łobuz

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało mi zadanie od Górnika na Sejf :ph34r:

Ale w labiryncie nie ma Cienia Monolitu :huh::wacko:

Mam potrzebne artefakty :huh:

Zaczynałem tą misje 2 razy od Sidora a z 4 razy od momentu wejścia na ścianę i nie ma Monolitowca :@

2 Drzwi nie chcą się otworzyć z 50 razy wpisywałem kod (206018) drugi też od czasu do czasu wpisywałem (ten co otworzył 1 drzwi) :huh: :@

Co mam robić .

To jest mój 5 raz kiedy mnie blokuje w połowie gry i praktycznie biegam na pamięć (nudne to się robi) :huh:

Nie miałem w ogóle zadania... (przynieś szkatułkę)...

//edit Malakas

Tytuł tematu nie ma nic wspólnego z treścią ....opisuj swoje tematy zgodnie z ich treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważniejsze jest myślenie, a nie granie na pamięć.

Rozmawiałeś z Adrenaliną?- bo to on daje zlecenie na Szkatułkę i sejf. Skoro nie masz w PDA zadania na szkatułkę to się ona nie zespawnuje.

Grałem już dawno w Soliankę i nie pamiętam dokładnie kolejności , zobacz do poradnika.

1. Rozmawiamy z Górnikiem, otrzymujemy zadanie – uratować zbiegłego «syna marnotrawnego» (Fima Koks) i przynieść notatnik wartownika.

2. W Labiryncie na górnym poziomie korytarzy w dużej sali zabieramy ochroniarzowi notatnik, ratujemy uciekiniera i otrzymujemy od niego w dowód wdzięczności przejście z Labiryntu do Pieczary.

Jesli w strzelaninie z monolitowcami Fima Koks zostanie zabity, nie nalezy się przejmować. Najważniejsze, że Naznaczony go uratował i kwest będzie zaliczony.

3. Przynosimy Górnikowi notatnik i obserwujemy powrót syna marnotrawnego (nawet jeśli go wcześniej zabili monolitowcy). W nagrodę otrzymujemy receptę na nowy Art, Grzechotkę.

4. Według rady Górnika rozmawiamy z Fimą i dowiadujemy się od niego ? tajemniczej szkatułce i sejfie, przejściu z Labiryntu na Jantar, a także ? konieczności rozmowy z Adrenaliną. Za informacje o jeszcze jednym przejściu Fima chce, żeby mu przynieść apteczki, bandaże, "Duszę" i mydło.

5. Przynosimy Fimie towar i on daje przejście z Labiryntu na nową lokację, która w wersji od od 26.04.09 jest zablokowana (uzupełnię jak sprawdzę w nowej wersji ).

6. Rozmawiamy z Adrenaliną, otrzymujemy zadanie przynieść z Labiryntu Szkatułkę i sejf. Przy okazji otrzymujemy przejście do Labiryntu z Jantara.

7. W Labiryncie znajdujemy Szkatułkę, w niej - notatka z ciekawą i użyteczną informacją. Przynosimy szkatułkę Adrenalinie, opowiadamy o spotkaniu z nieśmiertelnym Cieniem Monolitu. Dowiadujemy się, że trzeba porozmawiać z Górnikiem. (jak znaleźć Szkatułkę, mozna dowiedzieć się w odpowiedziach na "Inne pytania", w rozdziale "Labirynt")

8. Rozmawiamy z Górnikiem, który mówi o konieczności wstapienia do Monolitu i wysyła do Sidorowicza.

9. Rozmawiamy z Sidorowiczem, otrzymujemy kolejne zadanie na poszukiwanie remzestawów i amuletu Monolitu.

10. Idziemy do Labiryntu, po drodze do Labiryntu staramy sie trzymać jak mozna najdalej od neutrałów i byłych przyjaciół! W Labiryncie znajdujemy Cień Monolitu i poznajemy 3-ci brakujący kod od drzwi do bunkra Monolitu. Zęby chciał rozmwaiać, trzeba mu przynieść "Plazmową gąsienicę" i "Grzechotkę". Z bunkra zabieramy sejf i remzestawy. Remzestawy może też zabrać jeden z monolitowców w bunkrze - nie zapominamy pohandlować z nim.

11. Idziemy do Sidorowicza, oddajemy remzestawy i amulet Monolitu.

12. Idziemy do Górnika i oddajemy sejf.

http://www.stalkerte...odnoj-soliance/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Korn06 za podpowiedź http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png

Jestem już u Ginekologa :D

Dla formalności...

...Cień Monolitu często bywa na samym dnie Labiryntu , nigdy nie spotkałem go w bunkrze

U mnie stał na przeciw drzwi od bunkra :P

Jego kodem otworzyłem 2 drzwi :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.