Jump to content

Kody i triki do gry


malakas

Recommended Posts

WĄTEK MA CHARAKTER INFORMACYJNY NIE SŁUŻY DO DYSKUSJI

Spróbujemy zrobić listę ułatwień i tricków , których można użyć w czasie gry...

KODY DO GRY

1. W sieci można znaleźć kilka sposobów na odblokowanie tych map....może warto poszukać...

W katalogu, w którym zainstalowałeś grę znajdź plik setup-bp.exe i uruchom go. Podczas instalacji wpisz jeden z kodów:

snork

pseudodog

Po zakończeniu instalacji i uruchomieniu gry będziesz mógł korzystać z dwóch map multiplayerowych, które do tej pory były zablokowane.

Inny opis uruchomienia map...

Skieruj się do Menu Start i zlokalizuj miejsce, w którym znajdują się linki powiązane z grą. Będziesz musiał kliknąć na Unlock code.lnk. Spowoduje to uruchomienie odrębnego programu instalacyjnego. Będziesz musiał podać dwa kody.

Odpal plik setup-bg, a następnie wpisz w pierwszej kolejności pseudodog, a następnie snork - w ten sposób odblokujesz ekskluzywne mapy i skórki w trybie multiplayer.

2. W czasie gry naciśnij klawisz [~] by otworzyć konsolę. Wpisz w niej help, a ukaże Ci się pełna lista dostępnych komend. Większość z tych komend wymaga dodatkowego użycia parametru aktywacyjnego (0/1), tak więc, dla przykładu, jeśli chcesz uruchomić kod dający Ci możność nieustannego biegu wpisz:

g_always_run 1 (nie męczysz się podczas biegu)

a by go wyłączyć:

g_always_run 0

TRICKI DO GRY

1. Zabić i pozostać neutralnym.

Zapewne nieraz chcieliście podjąć się questa od Powinności, albo Wolności w celu zabicia kogoś i pozostać neutralnym dla obu frakcji. Do tego celu potrzebne są nam wybuchowe beczki (czerwone) w modach gry dodano butle z gazem i kanistry z benzyną. Turlamy beczki, bądź ustawiamy butle, kanistry obok celu i strzelamy w nie. Beczki wybuchną i zabiją delikwenta, a my pozostaniemy neutralni.

2. Otwieranie drzwi do laboratorium w elektrowni jądrowej bez dekodera.

Jeżeli ktoś chce odblokować właściwe zakończenie, a nie ma ze sobą dekodera. Do osiągnięcia celu wystarczy nam snajperka Gauss znaleziona w Sarkofagu. Podchodzimy do zamkniętych drzwi bokiem do zawiasów i wyrzucamy z ekwipunku snajperkę tak, aby wpadła w zawiasy. Drzwi powinny się uchylić. Wchodzimy do pomieszczenia i wyjmujemy z drugiej strony Gaussa. Drzwi się zamykają, a droga do laboratorium stoi otworem. Trick powinien się udać też z inną bronią .

3. Szturmowy Obokan

Po wykonaniu questa u kolesia w Barze o ksywce Brom, możemy odzyskać z powrotem tę broń. Musi on mieć koniecznie zawieszoną tę broń na plecach! Bierzemy dla przykładu IL 86, ponieważ jest często spotykany (można użyć innej broni, ale musi się ona spodobać delikwentowi i być lepsza od tej, którą pożądamy ). Podchodzimy dosyć blisko Broma i wyrzucamy broń z ekwipunku. Musi upaść bardzo blisko. Koleś powinien podnieść broń, a zostawić dla ciebie swoją. Quest nie wiadomo czemu może się powtórzyć i wtedy warto dać broń jeszcze raz i zgarnąć nagrodę. W każdym bądź razie jedno jest dziwne. Gdy rzucimy Bromowi Szturmowego Obokana to on zostawi IL, a podniesie starą broń.

4.Jak bez rozlewu krwi przeszukać zbrojownię Wolności?

Przy drzwiach do zbrojowni stoi wartownik. Należy spowodować by opuścił swój posterunek. Idziemy w zaułek przy schodach, otwieramy menu ekwipunku i wybieramy śpiwór.Wybieramy maksymalną ilość snu.. Jeżeli wywołamy tym samym zwarcie, wartownik wpadnie w panikę i pobiegnie do pomieszczenia naprzeciwko Kutwy, aby bezpiecznie przeczekać burzę. Teraz możemy swobodnie przeszukać zbrojownię (należy się jednak śpieszyć by zdążyć przed powrotem strażnika) ,ale... nie znajdziemy połowy tego, co było w O.L., tym razem Wolnościowcy nie zaopatrzyli dobrze tak zazdrośnie strzeżonego magazynu. Na pocieszenie napiszę, że znajdziecie tam Buldoga.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.