Jump to content

Zatrzymane w kadrze


MiedzianeJaja
 Share

Recommended Posts

Korn to fotek, który zwie się fotografia artystyczna. :)..Miedziany jak to zrobiłeś bardzo fajna fotka..? Jaki kolor miała ta miska, pytam bo uzyskałeś dziwny kolor podłoża, ale to chyba mundurek pomógł...Zrób kilka..przeniesiemy temat do działu twórczość stalkerów.

Link to comment
Share on other sites

Jakby ktoś http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.png był chętny to przyjmuję wyzwanie na fotki :P

:D Proszę bardzo na początek zagwozdka.

http://www.grafikizafree.ugu.pl/di-QKOO.jpg

Ja wiem co to jest i jak to zrobić ale zobaczymy czy zgadniesz, jeżeli nie to powiem ci :)

Link to comment
Share on other sites

Do kropelkowania użyłem kranu w łazience i niebieskiego wiaderka które później wyłożyłem ciemno-granatowa starą koszulką. Kolor to wynik oświetlenia drugą lampa błyskową.

Wcześniej wychodziły niebieskie...http://img823.images...218/kropla7.jpg

Kpuc czy to ma coś wspólnego z oknem ? Bardzo ładne. Wygląda jak kawałek szyby ochlapany wodą koło okna tylko nie wiem co jest pod spodem z tymi paskami. Oczywiście "okno" to może być inne źródło światła a "szyba" to to tak naprawdę coś co ładnie odbija światło.

Link to comment
Share on other sites

,,czy to ma coś wspólnego z oknem ?,,

-Nie

Jest to zdjęcie makro, gdzie na plastikowej przezroczystej tacce od ciastek została nalana warstwa wody a na powierzchni tej wody jest kilka kropel oleju roślinnego. Sama tacka stoi na 4 zakrętkach od napoi a pod tacka jest kolorowe czasopismo. To wszystko jest bardzo mocno doświetlone.

Najlepsze w tym jest to że lekkie przesuniecie gazety powoduje że i mamy zupełnie inny efekt.

Jeżeli rozumiesz co napisałem to spróbuj zrobić taki efekt, zobaczymy jak ci wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Dupa a nie ciekawe. Lipa i tyle. Ale coś musiałem dać żeby nie wyjść na uja. Wydawało mi się że od strzała wyjdzie i to był błąd. Ale teraz się poważnie przygotowałem. Kupiłem sześć tanich win typu luks i po wielkiej awanturze wygoniłem z domu starą razem z dzieciami. Straszyła adwokatem ale to nic. Teraz się poważnie biorę za to. Drżyj.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity