Skocz do zawartości

Nie można wykonać zadania profesora Krugłowa.


jerczi

Rekomendowane odpowiedzi

Na zlecenie Prof. Krugłowa po otrzymaniu broni ze specjalnymi nabojami udałem się po zapiski do Laboratorum X, które posiadał przebywający tam zwariowany profesor zombi. Zgodnie z poradnikiem miałem tego profesora unieszkodliwić(nie zabijać), zabrać mu jego zapiski i załatwić kilka mutantów. Otóż w rzeczywistości okazało się, że nic się nie zgadza. Profesor zombi otrzywiście był, ale nie można było go unieszkodliwić specjalnymi nabojami. Ponadto oprócz mutantów była cała armia najemników wraz z fantomami. Kiedy w końcu udało mi się zabić mutanty oraz najemników(często zabijali mi tego profesora), udałem się do niego w celu wykonania zadania. I tu pełne zaskoczenie. Profesor strzelał jak opętany, a ja byłem bezradny. Całkowity brak reakcji na moje strzelanie. W tej chwili jestem bezradny, ponieważ nie ukończę tego moda. Jeśli możliwe to proszę o jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Fantomy i Najemnicy pojawiają się w X10 podczas questu Swibłowa na przyniesienie jednostki centralnej i dokumentów z X10.Jest to pierwsza wizyta na Radarze.Nie wybiłeś wtedy wszystkich, no i teraz masz kłopot :( .Generalnie zadanie trzeba wykonać jak partyzant, jeśli profesorek usłyszy strzały, masz przechlapane.Żadna specjalna amunicja ci nie pomoże.Co za tym idzie, jeśli masz jakiegoś Najemnika , Fantoma w pierwszym pomieszczeniu, w którym lądujesz po zejściu do X10 to jest prawdopodobnie po grze. Jeżeli pierwsze pomieszczenie masz puste, to po cichutku zbliżasz się do wielkich zamkniętych drzwi na końcu pierwszego pomieszczenia, i przez szparę namierzasz profesorka.Pakujesz w niego jeden specjalny pocisk.Profesor powinien sie zablokować.Teraz zabijasz wszystko co sie da w X10 i idziesz do profesorka, czekasz aż przestanie bełkotać i po chwili pojawi sie opcja dialogowa, jeśli profesor zacznie strzelać to po sprawie. Ewentualnie podeślij zapis na kobal@interia.eu. Zobaczę, może uda mi się coś z tym zrobić.Zapis najlepiej z przed wejścia do X10 lub autozapis. Albo jeden i drugi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.