Skocz do zawartości

Agresywny Krugłow / nadajnik Sacharowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Po raz drugi już zdarza się, że Krugłowowi odwala bez powodu i strzela do mnie. Po najechaniu celownikiem zaznacza go na czerwono - czyli wróg - i po chwili zaczyna do mnie strzelać. Da się to jakoś ominąć wbiegając np. szybko za winkiel do Sacharowa i załatwiając z nim questy i tą samą metodą uciec, ale przyjemne to nie jest i ryzykowne. Po jakimś czasie odwiedziłem znów bunkier naukowców na Jantarze i Krugłow było ok. Ale ostatnio znów to samo. Przynoszę do Sacharowa 3 skrypty z laboratoriów a Krugłow znów czerwony i nawala do mnie od samych drzwi. Po zaliczeniu tego questu przez Sacharowa sytuacja się nie zmienia. Wie ktoś jak uspokoić Krugłowa i czemu się tak stało ? Ani do niego nie strzelałem, wszystkie questy naukowców - w tym jego - rozwiązałem do tej pory. A drugi problem to quest z nadajnikami urachamiającymi teleporty od Sacharowa. Kazał mi wziąć nadajnik czy też radiostację i zainstalować ją na szczycie wieży ciśnień w wiosce pijawek na Magazynach Wojskowych. Na mapce nie ma zaznaczone gdzie dokłądnie trzeba ten nadajnik zainstalować. Wchodzę więc na samą górę wieży ale nie ma tam zaznaczonego miejsca instalacji ani opcji UŻYJ przy nadajniku. Wyrzucając go z ekwipunku nic się nie dzieje... Jakieś sugestie ? I do tego Lis gdzieś zniknął. Mam dla niego giwerę questową, Chudy wziął kasę za oznaczenie jego położenia w PDA a jego ani widu ani słychu. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krugłow, nie wiadomo czemu strzela, nikt nie zgłaszał jeszcze takich problemów, może to prostu taki bug, w plikach moda może da się poprawić relacje z nim. Wejdź do tej wieży ciśnień na samą górę i spróbuj wyrzucić radiostację obok skrzyni do której możemy chować przedmioty, jeśli nie zadziała spróbuj w innych miejscach Lis mógł zginąć, u mnie chodził po wysypisku, Kordonie, no i czasami ginął, w późniejszym etapie gry będziesz mógł go ożywic artefaktem Żywe Serce, ale jeśli Lis wlazł w anomalie i rozszarpało jego ciało to nic już z tym nie zrobisz- ew. wczytanie sejwa z momentu w którym żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za rady. Nadajnik zaliczony. O dziwo za pierwwszym razem zrobiłem tak samo a mimo to nie było żadnej interakcji. Natomiast przypadek agresywnego Krugłowa nadal się powtarza. Raz jest łafony a czasami jest zaznaczony na czerwono i wali z vipera na dzień dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też miałem ten problem z Krugłowem. Mam wrażenie że zmieniał nastawienie w momencie zastrzelenia któregoś z ząbiaków kręcących się wkoło (chociaż to mógł być przypadek). Krugłow stał mi się wrogi zaraz po zrobieniu pomiarów, jeszcze z podstawowego scenariusza. Problem rozwiązałem brutalnie - zastrzeliłem go :P Wtedy nie wiedziałem jeszcze, że jest potrzebny w dalszych częściach scenariusza. Na szczęście, po paru próbach, udało mi się go przywrócić do życia za pomocą spawnera :) Problem z wrogim nastawieniem miałem też ze wszystkimi handlarzami. W tym przypadku zaczęło się po quescie z Gawrem (który też jest handlarzem). Pomagała (ale tylko na jakiś czas) wycieczka na Kordon i oddanie dowolnego z powtarzalnych questów dla Sidorowicza. Ostatnio zaczęło mnie to jednak irytować, więc zacząłem kombinować w inny sposób. Na bazie "Złotej sztabki Łukasza" zrobiłem drugi itemek, który podnosi mi reputacje u handlarzy do stałego poziomu (bez zmiany przynależności do frakcji, jak w przypadku sztabki Łukasza). Może rozwiązanie nie likwiduje przyczyny błędu, ale skutecznie leczy skutki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.