Jump to content

Max Payne 3 gameplay


Recommended Posts

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=p3KK0Z-rzlw&feature=player_embedded&oref=http%3A%2F%2Fforum.stalker.pl%2Fviewtopic.php%3Ff%3D14%26t%3D1630%26p%3D188415

The Design and Technology Video Series offers a detailed look at the targeting mechanics, movement and animation, enemy intelligence and other technical design innovations going into building an advanced, intense and immersive action-shooter with Max Payne 3.

Wreście Rockstar Games dał fanom maxa wiekszy kąsek, dość pokażny w porównaniu z poprzednimi trailerami, gameplay z gry, do tego omuwione w filmie zostało pare szczegółow między innymi animacji i spowilnienia.

żródło http://www.youtube.c...r/RockstarGames ; http://www.rockstarg....com/maxpayne3/

Z tego co widze pozostane skromny ale tresciwy HUD, sterowanie maxem w 3osobie, spowolnienie i proszki zamiast apteczek. Początek gry gdy jeszce max ma włosy i jesteśmy w Nowym Jorku wygląda ok, przypomina mi sie stary dobtu max payne. Reszta gry gdy max jest łysy i wygląda jak menel który siedzi pod krzaczkiem już mnie nie zasysa, jakos nie pasuje mi to.

Ciekawy jestem waszego zdania.

Link to comment
Share on other sites

Dziwnie to wszystko wygląda.. Nie chcę od razu tej gry skreślać, ale dla mnie seria Max Payna zakończyła się na dwójce gdzie wszyscy wrogowie zostali zabici. Klimat, a szczególnie w jedynce przebijał wszystkie gry, nigdy nie zapomnę tekstów maxa typy.. Było zimno jak w sercu diabła, berreta niespokojnie drżała pod płaszczem. Krótko mówiąc Maxa 3 nie wiem czy w ogóle kupię, to nie to samo.. niestety, nie przywrócą tego czegoś co było w jedynce czy nawet tej dwójce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity