Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w doborze Karty graficznej


ƉƐϼД

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Proszę pomóc mi dobrać kartę graficzną do mojego pceta w cenie od 100 do 490 zł

z powodu że jestem zielony o kartach GPU wiec myślę że pomożecie mi.

Aktualnie na celowniku ;

GeForce with CUDA GTS 450 Gainward 1GB DVI & HDMI (PCI-E) DDR5

Dołączona grafika

GeForce with CUDA GTS 450 Asus 1GB DVI & HDMI (PCI-E) DirectCU

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że to słaby 65 nm procesor i każda większa nowa karta będzie blokowana.?...OC duże, bo fabryczny to 1,8 Ghz może coś zdziała, osobiście nie kupowałbym karty do takiego procka. Zasilacz wystarczy...ale nie podałeś kasy..nie można szukać karty za 100zł i 500 zł jednocześnie bo to nie ta kategoria..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że to słaby 65 nm procesor i każda większa nowa karta będzie blokowana.?...OC duże, bo fabryczny to 1,8 Ghz może coś zdziała, osobiście nie kupowałbym karty do takiego procka.

Zasilacz wystarczy...ale nie podałeś kasy..nie można szukać karty za 100zł i 500 zł jednocześnie bo to nie ta kategoria..

co ja tera zrobie ?! procesor nowy ?! NIE...

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się za ile chcesz kupić kartę i poszukamy..jak mówię co innego 100 co innego 500.. Jak podasz płytę to zobaczę co tam wchodzi..sorki jest na górze.. :rolleyes:..dopiszę tutaj... // do płyty dużo wchodzi..interesuje cię zmiana na używany procek.? można oszukać i kartę i procek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo tyczy się..Gainward ...ale i tak cokolwiek nie kupisz to procek ograniczy...pomyśl o Radeonie z linka ma szynę pamięci 256 bit..

z nvidia poszukamy innej..

1...http://www.agito.pl/...attr=248-490072

2..http://www.agito.pl/...tr=cena-300+600

3..http://techplanet.pl...ress,24117.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malakas, dzieki za polecanie mojej karty. Sam mam Asus GeForce GTX 550 Ti DC 1GB - jestem bardzo zadowolony. Depa, Malakas ma rację co do procka, ale to mozna wymienić za jakiś czas i przy innej okazji (Zajączek Wielkanocny :woot:?). Myślę, ze ta karta będzie teraz trochę na wyrost, ale jak dokupisz potem jakiś procek serii 8xxx i z lekka podkręcisz, to będzie się działo :rolleyes:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych kartach i tak DX11 to niewypał, bo DX11 przenosi obliczenia na kartę a nie jak to było w przypadku do DX10 robił to procesor. Ja myślę że dobrze było by kupić B. Dobrą kartę pod DX9 ... Jak już malakas pisał reszta zestawu jest średnia. ...GTX460 ; GTX 260-80 Jeżeli to ma być karta na wyrost, gdzie zakładasz za jakiś czas kolejną modernizacje komputera to Radeon HD 6850 (~500zł używana a nowa 580zł) 1GB DDR5 (szyna 256 bitowa), zegar 4200MHz (efektywnie). Częstotliwość z jaką pracuje rdzeń wynosi 820MHz.'' Ja polecam karty zielonych bo mają CUDA i są jakościowo lepsze łącznie tu piszę z sterownikami ale za 500zł to niczego godnego nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.