Skocz do zawartości

Hobby z dzieciństwa


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na forum susza, robiąc porządki w szufladzie i składając kolejne bilety, pomyślałem by zrobić im kilka zdjęć i się pochwalić a zarazem dowiedzieć jakie wam zostały zbiory z dzieciństwa.

Jak się to zaczęło?

Moje zbieractwo zaczęło się od Niemieckich kart telefonicznych, znalazłem kilka na koloniach, jedna okazała się bardzo rzadka i zamieniłem ją na kilka innych... Koniec końców miałem ich koło 50 sztuk, wiem że kiedyś je sprzedałem ale nie pamiętam konkretów.

Do dzisiejszych czasów został mi plecak Chio, z przeróżnymi kartami, figurkami, zdrapkami, lotkami, mini zabawkami jak dziurkacz czy pistoleciki na wodę...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Biletów nawet już nie liczę, jest ich ponad tysiąc.

zbierałem je przez kilka lat, albo inaczej nie wyrzucałem biletów komunikacji miejskiej(tylko własne skasowane bilety) Teraz jeżdżę na migawkach.

Teraz wyrosłem z zbierania takich ''gadżetów'' bardziej interesują mnie monety, znaczki, smyczki. Na razie kolekcje są malutkie i nie ma czym się pochwalić.

A co wy zbieraliście w dzieciństwie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja to zbierałem wiele rzeczy.Najbardziej lubiłem zbierać Pokemony (tazo,karty,tatuaże oraz figurki) do tej pory gdzies mam kilka tazosów w domu :smile: Pamiętam jak w chipsach były karty Dragon ball :smile: jak się nie mylę to w chio chips były małe modeliki samolotów.Z kinder niespodzianki najbardziej pamiętam te samochodziki do składania.Teraz to się zająłem numizmatyką a najbardziej dumny jestem z kilku okazów min: 1 pfenninga z 1909r , z monety z 1842 (2,1/2 silber groschen) oraz z niemieckiej monety z II wojny światowej.Jeszcze lubię wędkować :D Wracając do pokemonów pamięta ktoś te karty które były sprzedawane po 3 wraz z gumą? albo lizaka z gumką do ścierania w kształcie pikachu? Przypomniało mi się , w chipsach były jeszcze karty z heroes IV oraz z piłkarzami też to miałem :smile:

Edytowane przez Naznaczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę dalekowato...A sezon na szczupcia już się zbliża. Powiem Ci szczerze, że na rybach ostatni raz byłem we wrześniu 2010 (chroniczny brak czasu), a to pytanie, czy jedziemy, to zadałem, żeby się pochwalić, że to też moje hobby :thumbsup:

To już jest nas dwóch :thumbsup: na rybkach to ja już co najmniej od 2 albo 3 lat nie byłem,zresztą i tak jakoś mało rybek u nas na regalicy jest,nie wiem jak na innych odcinkach odry w szczecinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.