Skocz do zawartości

Nowa seria ekonomicznych dysków SSD od Kingstona


Rekomendowane odpowiedzi

Nowa seria ekonomicznych dysków SSD od Kingstona

Dołączona grafika

Kingston ogłosił wprowadzenie nowej serii dysków SSDNow V+200. Dwuipółcalowy gadżet został stworzony z myślą o użytkownikach prywatnych i biznesowych nie chcących się spłukać kupnem wydajnego nośnika.

SSDNow V+200 posiada szereg interfejsów, w tym 3.0 oraz kontroler SandForce SF-2281. Prędkości odczytu oraz zapisu osiągają 535MB/s oraz 480MB/s. Dysk umożliwia bezzwłoczne uruchomienie systemu, błyskawiczny dostęp do danych oraz szybkie kopiowanie dużych plików takich jak materiały video, prezentacje czy ilustracje graficzne.

Warto dodać, że modele V+200 posiadają funkcję DuraClass zabezpieczającą integralność danych oraz RAISE zwiększającą ich poziom niezawodności.

Dyski z rodziny SSDNow V+200 dostępne są w pojemnościach: 60GB, 90GB, 120GB, 240GB oraz 480GB, w dwóch wersjach: jako oddzielny nośnik lub jako zestaw do montażu.

Zapłacimy za nie, w zależności od pojemności: 450 złotych (60 GB), 620 złotych (90 GB), 760 złotych (120 GB), 1410 złotych (240 GB) oraz 2930 złotych (480 GB). Wszystkie modele objęte są trzyletnią gwarancją.

Źródło: Dołączona grafika

Jak dla mnie to nadal za drogo, 250zł mogę za 80GB dać :) Czyli pewnie z 6 do 10 miesięcy i tak będą się sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250zł mogę za 80GB

Jak dla mnie to marzenie..dyski serii V+100 zostaną wysprzedane ponieważ seria była bardzo dobra i na tym sprawa się zakończy. Ostatnio znana praktyka..robimy serię i nie powtarzamy by nie dołować cen.

Cena na pewno nie spadnie tak drastycznie. Prędkości podane w cytacie tyczą się interfejsu ..Sata3.

//

Określenie ekonomiczna seria nie ma tutaj sensu...dyski OCZ już dawno mają te prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.