Skocz do zawartości

Firma JP.


STA1KERpl

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wporzo jest to, ze Polska nie jest jednakowa- gdyby tak sie stalo, to Polska zrobila by sie nudniejsza. I, choc sam nie lubie wiekszosci tych sub-kultur, to wiekszosc bym zostawil (tak dla roznorodnosci). No, jednak tych calych skejtow, raperow, madafakerow i JP'kow wyjebalbym na zbyty ryj do rosji i zamienil na rastamanow z Czech, Punkow z Niemiec, dziewczyny z Ukrainy i gejow z francji. Byloby ciekawiej, milej, wygodniej i weselej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie podoba sie obraz Polski strasznej po nocach. Nie lubie isc ulica przygotowany na starcie z jakims pacanem, wole spokojnie przejsc sie z miejsca na miejsce. Kocham Polske, jesli ktos mialby do tego zastrzezenia, ale sa tu elementy- jak chocby te JP- ktore wolalbym zlikwidowac lub zamienic na cos przyjemniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniala mi sie jedna z sytuacji z tymi z ''JP'':

Czekam- jeszcze w polsce- na autobus do Niemiec. Widze jak zza rogu budynku po prawej odemnie wychodzi paru kolesi, ktorych czesto trzymaja sie meblematy ''JP'' (choc akurat teraz nikt z nich czegos takiego nie mial ubranego). Czterech czy pieciu z browarem stanelo na srodku chodnika, w swietle lampy (dodam, ze wiek to od 17 do ok. 25 lat). Z lewej jedzie policja... Stanela obok nich. Policjanci wysiadaja z wozu, i wypisuja mandat. Co na to ci twardziele z JP? Stoja grzecznie i czekaja, az dostana kwitek. Smiech na sali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dla mnie s? to ludzie którzy cofneli si? w rozwoju.Jak dzieci tylko wyzywa? si? potrafia a innych s?ów nie znaj?.My?le ?e za takim zachowaniem stoi patologia w rodzinie.Jednak nie rozumiem czemu wielu osobom podobaj? sie te piosenki ,,Firmy" przyznam maj? fajne bity ale reszta to ?enada.Ja wstydzi? bym si? co? takiego nagrywa? a co dopiero publikowa?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Je?eli chodzi o tych z "Firmy" to oni nie s? g?upi...oni s? cwani bo próbuj? dorobi? si? na takich dzieciakach które dosta?y mandat za nieprzechodzenie po pasach lub za to ?e bluzga?y na ulicy,chocia? i tak za te dwa wymienione mo?e by dosta?y po upomnieniu bo policja ma nieraz wa?niejsze sprawy ni? jakie? dzieciaki co kln?,co najwy?ej zatrzymaj? si? i postrasz? ich ?e mandat dostan? i jad? dalej.A co do samych "JP" to s? ludzie pozbawieni mózgu wi?c co si? dziwi?...Najlepsze s? takie bezmózgi co sobie na klacie wytatuuj? JP i my?l? ?e s? wielcy a nie pomy?l? o tym ?e wi?kszo?? spo?ecze?stwa patrzy si? na nich jak na jakich? tr?dowatych,albo 16 latkowie w bluzach w wy?ej wymienionym emblematem s? cwani tylko w grupie i jak kto? odejdzie na pewn? odleg?o?? to zaczynaj? dopiero burcze? do wiedz? ?e zd??? uciec.Ja znam kilka osób co s?uchaj? tej Firmy,mi ten zespó? nie przypad? do gustu dlatego ?e to ich wycie to jakie? wiejskie discopolo które s?ycha? pod remiz? co sobot? na niektórych wsiach :D.Zreszt? w ogóle nie popieram tej bachorni z JP moim zdaniem rodzice powinni takim czym? si? zaj?? albo ju? nie wiem co, nie popieram ich te? dlatego ?e, Policja mi jeszcze kiedy? mo?e pomóc kiedy b?d? w potrzebie i te? dlatego chcia?em wst?pi? do Liceum mundurowego ?eby pó?niej móc si? pi?? dalej po szczeblach nauki ?eby wreszcie zosta? tym policjantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypra?cie sobie, ?e pracuje z m?odzie?? która za ?wi?to?? wzi??a sobie w?a?nie to has?o (JP). Powiem tak ci co nosz? Jp na bluzach plecakach czy w inny sposób to manifestuj? to s? w?a?nie frajerzy którzy s? ciency jak sik paj?ka.Owszem jest kilku co stosuj? si? do tej zasady i sam widzia?em jak do gliniarzy pyskuj?, wyzywaj? skacz? z r?koma ale oni nie ?wieca po oczach emblematem. Zal i pogard? dla Policji nosz? w sercu i potrafi? dopiec, a z gliniarzem to nawet r?ki nie poda , a co dopiero gada?, Najlepsi s? tacy co maj? wydzierane JP jak powiedzia?em Misiom ?e ma tak? dziar? to dosta? takie wpierxxxx, ?e po 2 tygodniach przerabia? tatua?. Dla mnie ta subkultura istnieje tylko prawdziwych ludzi ulicy jest garstka, a reszta to frajerstwo i pozerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordDino Masz 100% racji ja te? nie mam nic do policji,wed?ug mnie policja powinna mie? prawo strzela? bez ostrze?enia do takich "JotPekuf" bo oni tylko za?miecaj? nasz? kultur?. S? tacy cwani a jakby poszli do wi?zienia to oni by si? po myd?o schylali... A wyt?umacz mi jeszcze jedno co takie 15 letnie dziecko mo?e mie? do policji? przecie? w wi?zieniu nie siedzia? bo nawet nie móg? a co najwy?ej do poprawczaka trafi? i to na pewno ze swojej winy , wi?c nie rozumiem takiej dzieciarni...Sorki za pytanie ale czy?by? pracowa?/studiowa? na resocjalizacji ?

Ja to jak mówi?em ?e chc? i?? do Liceum mundurowego to cz?sto si? ociera?em z pytaniami typu "I co teraz b?dziesz Psem?"Zawsz? na takie pytania odpowiada?em "Poczekaj bo jeszcze do tzw. psa z b?aganiem o pomoc przylecisz",lecz niestety si? nie dosta?em bo mi chyba 10 punktów czy ilu? brakowa?o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

,,JP 100%,, - znaczy tyle samo co ,,jestem peda?em na 100% ,,

Gdyby nie s?u?by porz?dkowe to mieli by?my tu niez?y ,,czarnobyl,, jak w Iranie czy Afryce , ma?e dzieci zamiast alfabetu uczy?y by si? strzela? a do sklepu jak w 13 dzielnicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.