Skocz do zawartości

Error przy zaczyaniu nowej gry


Marines

Rekomendowane odpowiedzi

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : header().graph_guid() == ai().game_graph().header().guid()
[error]Function      : CALifeSpawnRegistry::load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\alife_spawn_registry.cpp
[error]Line          : 167
[error]Description   : Spawn doesn't correspond to the graph : REBUILD SPAWN!
 

stack trace:

Gra wywala do windowsa podczas zaczyania nowej gry na poziomie trudności Stalker. Proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cień Czarnobyla w wersji 1.004 2. Soljanka z 19.04.10 3. Dopełnienie z 14.08.10 4. Patch z 20.08.10 5. Patch z 03.09.10 6. Polonizacja RC3 7.Pack Textur od portalsa 8. Shadery Sky4CE v2.0 9. No time for task's zaczęcie gry na weteranie nic nie dało Ale ja już nie wiem bo w tym okienku które pokazuje się po crashu gry piszę coś takiego : XR_3DA.exe caused BREAKPOINT in module "C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin\xrCore.dll" at 001B:00E47D15, xrDebug::backend()+165 byte(s) Co by wskazywało plik xrCore.dll jako powód błędu. Ale ja się nie znam na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pobieralni/ temat dodatki/ jest ten pliczek spróbuj go zmienić ...Na twoim miejscu najpierw uruchomiłbym czystą Soljankę i jeżeli chcesz grać z Dopą nie pchać do niej niczego. Dopa to świeży produkt i niekoniecznie wszystko do niej pasuje. Uruchom czystą Soljankę.Jeżeli czysta się uruchamia to znaczy ,że jest problem po stronie któregoś z dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.STALKER Cień Czarnobyla + patch 1.004 2.Narodnaya Soljanka 19.04.2010 /gamedata/ 2a. Podmiana xrGame.dll w katalogu bin (jest w DZIALE /POBIERALNIA/SPRAWDZONE DODATKI na forum) Jeżeli ktoś chce grać w starszą wersje nakłada na to polonizację RC2...i nic więcej. Ostatni patch jest zintegrowany z tłumaczeniem. Trzeba tylko koniecznie podmienić xr.dll Nie tracisz dużo są dodane nowe lokacje ,ale na razie puste i jest tylko parę kwestów dodanych w Martwym Mieście , ale są nowe patche. Nie testowałem nie mogę powiedzieć na razie o jakości DOPY ....ale lada dzień, może wyjść patch który uzupełni całość więc nie wiem czy warto zacząć starszą wersję...zwłaszcza ,że będzie konieczna nowa gra by zacząć dopę. Jeżeli masz problem z xr.dll daj znać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.