Skocz do zawartości

GTX 460 SE Gigabyte VS Radeon 6790 HIS VS GTX 550 TI


ƉƐϼД

Pomóż mi wybrać kartę :D  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie GPU >?<

    • Radeon 6790 HIS
      0
    • GTX 460 SE Gigabyte
    • GTX 550Ti POV 1GB
      0
    • GTX 550Ti ASUS 1GB
      0
    • GTX 550Ti MSI 1GB


Rekomendowane odpowiedzi

Witajce ... otóż problem jest taki że jutro zakupuje w serwisie komputronik.pl kartę graficzną tylko nie mogę dobrać odpowiedniej do moich wymagani... I pytanie do was, mamy tu karty z szyna danych pamięci 256 bit i 192 bit , jaka jest lepsza ? Karta ma mieć zastosowanie do gier HD na np max detale w battlefield 3 i renderowania filmów w Sony Vegas pro 10 za pomocą gpu... Procesor; Pnetium Dual CPU E2160 OC do 3.00 Ghz Ram; 4 Gb Cl4 (Kingston HYPERX) Zasilacz ; Chieftec 440 W Płyta Główna; Foxconn p35a-s Aktualne gpu ; nvidia ENGT220 średnie detale w stalker zew i 20 FPS :verymad: I myślę że pomożecie mi w dokonaniu wyboru. Inaczej w skrócie mówiąc szukam karty która pozwoli grać bez przeszkód w nowe gry... Radeon 6790 HIS 1GB HDMI/2xDVI/i DP (PCI-E)

typ złącza PCI-Express x16 producent chipsetu AMD model chipsetu Radeon HD 6790 wielkość pamięci 1024 MB typ zastosowanej pamięci GDDR5 taktowanie rdzenia 840 MHz taktowanie pamięci 4000 MHz szyna danych pamięci 256 bit kompatybilność z techn. współbieżności CrossFire rodzaje wyjść/wejść wyjście HDMI Display Port 2x wyjście DVI wsparcie dla HDCP tak typ chłodzenia wentylator wersja opakowania produktu BOX obsługiwane standardy OpenGL 4.1 HDCP DirectX 11 zaawansowane technologie AMD Vision ATI Eyefinity ATI Stream Avivo Video HD RAMDAC 400 MHz

GeForce with CUDA GTX 460 SE Gigabyte 1024MB/256bit 2xDVI&mHDMI (PCI-E)

typ złącza PCI-Express x16 producent chipsetu NVIDIA model chipsetu GeForce GTX 460 wielkość pamięci 1024 MB typ zastosowanej pamięci GDDR5 taktowanie rdzenia 730 MHz taktowanie pamięci 3400 MHz szyna danych pamięci 256 bit kompatybilność z techn. współbieżności SLI rodzaje wyjść/wejść 2x wyjście DVI wyjście HDMI wsparcie dla HDCP tak wsparcie dla CUDA tak typ chłodzenia wentylator wersja opakowania produktu BOX obsługiwane standardy DirectX 11 HDCP OpenGL 3.2 zaawansowane technologie NVIDIA 3D Vision NVIDIA CUDA NVIDIA PhysX Ready NVIDIA PureVideo RAMDAC 400 MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a komputeronik dlatego bo dostane gwarancje :D

A ja niedawno kupowałem nowy komputer w PROLINE (firma z Wrocka, zdecydowanie tańsza od Komputronik i też mam gwarancję). Z internetowych jest jeszcze ESC.PL (jeszcze tańsza i też daje gwarancję). W obu można brać na raty. Sprawdź, bo możesz kilka stówek zaoszczędzić, albo kupić coś lepszego za tę samą kasę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno kupowałem nowy komputer w PROLINE (firma z Wrocka, zdecydowanie tańsza od Komputronik i też mam gwarancję). Z internetowych jest jeszcze ESC.PL (jeszcze tańsza i też daje gwarancję). W obu można brać na raty. Sprawdź, bo możesz kilka stówek zaoszczędzić, albo kupić coś lepszego za tę samą kasę :yes:

w esc nic nie ma z 256 bitowa szyną w takiej cenie , a w komputeroniku dostane gtx 460 za 540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wyboru...wybór zawsze jest..pierwsza z brzegu..http://allegro.pl/sa...2180887060.html. Karta lepsza niż te które podałeś i niech sobie mają te swoje cuda....7 miejsc wyżej w zestawieniu za 60 zł dopłaty.

Tylko mi nie pisz tutaj że są słabe bo najsłabszy z serii 6870 jest mocniejszy od tych co wybrałeś.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.