Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jestem nowy, ale grę znam na wylot (szczególne CS i CoP). Od 3 lat non-stop zgłębiam tajemnice S.T.A.L.K.E.R.a. Nie jest to dla mnie tylko gra, ale jedno z zainteresowań oraz inspiracja do różnych imprez (ASG, bieg na orientację) ;). Tak jak w temacie - wszystkich gorąco witam :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jestem nowy, ale grę znam na wylot (szczególne CS i CoP). Od 3 lat non-stop zgłębiam tajemnice S.T.A.L.K.E.R.a. Nie jest to dla mnie tylko gra, ale jedno z zainteresowań oraz inspiracja do różnych imprez (ASG, bieg na orientację) ;). Tak jak w temacie - wszystkich gorąco witam :)

Ahoj :D Z tego co wiem to to forum jest takie że iż mimo jesteś nowy będą cię traktowali jak "starego" więc to nie robi różnicy :D

To jest gra która moim zdaniem zasługuje na Oskara w śród gier. Dobry masz gust, sam gram już spory kawał czasu w Stalkera bodaj że od wydania testowego pierwszej części aż do dnia dzisiejszego.

Waler11 albo od razu nobla dać w jakiejś nowej dziedzinie, stalker to jedna z nielicznych gier która mnie wciągnęła tak że się oderwać nie mogłem (mimo iż CoP dopiero przechodzę :D) na podobne uznanie zasługują tylko według mnie Comanndos (w szczególności 2 bo to najnowsze to nie ten rytm ) red alert i diablo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając wypowiedź, abyście trochę więcej o mnie wiedzieli... Interesuję się wojskiem (ogólną postacią wojsk lądowych), ASG, biegami na orientację, ekstremalnymi zjazdami rowerowymi (DH) - jeżdżę od 3 lat oraz meteorologią i związanymi z nią ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi - posiadam własną stację meteo i stronkę pogodową, na której znajdują się prognozy wyliczane przez model stacji. GRY.... głównie STALKER, nawet jakbym chciał zagrać w coś nowszego za bardzo komputer mnie nie puszcza :(. Myślę, że tyle na początek starczy ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.