Skocz do zawartości

Spawn doesn't correspond to the graph : REBUILD SPAWN!


Fr0zeN

Rekomendowane odpowiedzi


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression : header().graph_guid() == ai().game_graph().header().guid()
[error]Function : CALifeSpawnRegistry::load
[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamealife_spawn_registry.cpp
[error]Line : 167
[error]Description : Spawn doesn't correspond to the graph : REBUILD SPAWN!

Dla wyjaśnienia. Instalacja robiona jak w instrukcji. Gra oryginalna (kupiona dzisiaj), patch 1.0004.

Edytowane przez Fr0zeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz po kolej jak gotowałeś moda... Z wersjami Czy nie odpaliłeś gry zanim nie ugotowałeś wszystkiego ? Czy nie próbujesz wczytać jakiegoś save ? Jaka posiadasz kartę graficzną i ile masz pamięci ram? Patche instalowałeś na premiówkę czy zbiłeś 1.0006 do 4 tego jakimś sposobem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw patch 1.0004pl, potem ns 19.04, potem dopa, potem patch (najpierw 20 potem 03), potem Spolszczenie i xrGame. 1. Malakas coś tam mówił żebym pograł chwile na czystej... 2. Nie ? 3. NVidia GeForce GT220 512mb lub 1GB 4. Z allegro kupiłem czystą 1.0000

Edytowane przez Fr0zeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra poszło
1.Instalacja SHOC + patch 1.0004
2.Gamedata ze wszystkimi dopami + patche + monitor szerokokontny.
3. Wyłączamy komputer
4. Włączmy komputer
5. Uruchamiamy grę i gramy.
Ważne nie instalować skrutu do bin z gry tylko to które Wrzucił Korn06.
Pytanie jak zainstalować DMX moda
Temat do zamknięcia.

Tak jest w tym temacie:

http://stalkerteam.pl/topic/2987-blad-przy-starcie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polish, a co ? Rzeczywiście pomogły patche, tak samo jak było. Może dajcie linka do tego patchu na monitory. Chciałem dodać, że brakowało mi pliku ui_arahara_unique, który dał mi Korn. Może te wstawki 8 partowe na forum są nie pełne ?

Edytowane przez Fr0zeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Instalacja gry. 2. zmiana na true z false w fsgame.ltx 3. wrzucenie gamedata Soljanki 19.04 4. Podmiana wrzucenie folderów typu config itp w folder gamedata. 5. To samo co wyżej tylko tym razem patch 20 6.To samo co wyżej tylko tym razem patch 3 7. Spolszczenie czyli podmiana folderów w gamedatcie. 8.Wrzucenie pliku xrGame. 9. Gra którą crashuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dyktuje taką instalacją i zawsze działa: 1. Stalker - Cień Czarnobyla 2. Patche do 1.004(na taki zostało przygotowane spolszcznie 3. Solianka 4. patch 14.08.2010 5. 20.08.2010 5.1 EDIT 3.09.2010 6. spolszczenie 7. adaptacja mapy w razie konieczności 8. dodatki - nano-mikro patch - oficjalny hud instalacja tekstur oraz shaderów 9. podmiana pliku dll, który znajduje się w katalogu dodatki 10. zmiana parametru false na true w pliku ueser.ltx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wrzucasz całych gamedata jedną na drugą.? Wszystkie elementy moda są jako gamedata i należy je nakładać jedna na drugą w całości. Ważny element to uruchomić grę w wersji 1.004 przed instalacją moda...by utworzyły się foldery w ..Moje Dokumenty. // Tak chodzi o xrGame.dll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamedata i patche zawsze wrzuca się w całości nie częściami bo można się zamotać i błąd gotowy Z których linków pobrałeś moda ? Pozostaje sprawdzić ilość plików i folderów w każdej gamedata, lub pobierać od nowa z innego źródła. 2. Narodnaya Soljanka 19.04.2010 .../gamedata (to prawidłowo 4,83GB ; 12 532 plików, 912 folderów 3. Aktualizacja Soljanki 14.08.2010 .../ gamedata...(to prawidłowo 1.81 GB ; 2 823 plików, 243 folderów do tego dwa patche ..20.08 + 3.09 + spolszczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.