Skocz do zawartości

Skąd wziąć pozycjoner?


oloo

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pierdoła jestem...nie czytałem całego poradnika, żeby nie psuć sobie zabawy...i oczywiście nie doczytałem, że jest niezbędny do gry we freeplayu. Desantowiec w Wilczym legowisku pogadał ze mną o obsolutach..i to by było na tyle. Miałem - nie wiem jakim cudem - dwa pozycjonery. O ile pamiętam, opyliłem Barmanowi, myśląc, że będą zbędne. A teraz on nie ma, a ja się motam. No pierdoła stara ze mnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jedyne wyjście to dopisać jako nagrodę za kwest cykliczny u handlarza. Np. coś w stylu przynieś kopytko, czy ogon kota.

Potrzebna jest nazwa tego ustrojstwa w plikach, ale nie mam moda by to testować. Byłem na tyle mądry by usunąć 6 modów przez pomyłkę przy formacie PC.

Jeżeli będzie nazwa to sposób jak dopisać jest w poradnikach na forum. Podam przykład u Sacharowa...

Poszukać..gamedataconfigmisc..potem ...task_manager

i np tutaj dopisać...

[ecolog_find_artefact_3]
type = artefact
community = actor
text = ecolog_find_artefact_3_text
description = ecolog_find_artefact_3_descr
parent = ecolog
target = af_medusa
reward_money = 2500
reward_reputation = +10
reward_relation = ecolog, +25
reward_rank = 5
reward_item = medkit_scientic, XXXXX
time = 86400
prior = 2

Nagroda jest w linii...reward_item = medkit_scientic, XXXXX

W miejsce XXX wstawić nazwę przedmiotu i za oddanie meduzy będzie pozycjoner. Jeżeli nie ma innych zakazów oczywiście bo to chyba przedmiot kwestowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował. A ja w międzyczasie przypomniałem sobie, co z tym zrobiłem - jak brałem trupa z Jupitera, musiałem wywalić połowę gratów, bo nie mogłem udźwignąć. Wróciłem i - uff - leżał. Teraz jestem po drace na Arce Noego i zastanawiam się, jak działa ten pozycjoner - bo niewiele mogę zrozumieć :/ Oczywiście mam go z slocie, widać że się coś tam zmienia, latają jakieś cyferki - ale nie potrafie odnaleźć teleportu. edit - udało mi się. Szukam zawzięcie drzwi, gdzie trzeba wpisac kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.