Jump to content

Szukam starszych utworów.


LordDino

Recommended Posts

Chłopaki jest jakiś serwis z którego można pobrać starsze piosenki (lata 90 hip hop i r'n'b) bo na YT są ale nigdzie nie mogę znaleźć.

Próbowałeś szukać przy użyciu programu? Np. Songer. Czasami się znajdzie jakąś perełkę.

EDIT: Natchniony postem Papaczosa (poniżej) pragnę nadmienić że proponowany program nie służy do szuaknia jednego konkretnego gatunku muzycznego z konkretnego okresu ;-) Nawet nie zwróciłem uwagi że LordowiDino o hip-hop chodzi :P

Edited by vranorvs
Link to comment
Share on other sites

Nowego tematu nie zakładałem, bo myślałem, że nie trzeba ale jak ktoś uważa to za słuszne to spoko, dzięki. Darkus chcesz utwory czy może np albumy ci łatwiej dociągnąć i z tego bym sobie wybrał. Albo gdzie tego można poszukać to by,mm ci już gotowe linki podesłał.

Link to comment
Share on other sites

Mogą być albumy będzie znacznie łatwiej ale linki też możesz podesłać jest jeszcze opcja żeby z youtube ściągnąć ale jakość nie za specjalna będzie podaj mi nazwy zespołów albumy albo nazwy piosenek a znajdę ci na pewno.Jeśli chodzi o szukanie to ja w google wpisuje nazwa zespołu tytuł pisenki/Albumu pobierz i zawsze mi znajduje.

Jak chcesz spróbuj tutaj poszukać http://www.djoles.pl...lata-80-90.html

Edited by Darkus
Link to comment
Share on other sites

Pościągaj albumy albo dyskografie chyba, że będą jakieś album the best off to chętnie przytulę i tam wsio powinno być. Down Low C-Bloock Flip da Scrip Nana Pappa Bear R'n'G Puff Daddy (starsze jako puff, a nie p. diddy) R. Kelly (tu możesz wszystkie) Nas (też wsio możesz ale lepiej starsze i Tak samo R.) Fun Factory Ace of Base (dla żony :D) Nie śmiejcie się ale to moja młodość i aż się łezka w oku kręci hehe. Darkus nie za dużo tego?

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tygodniu wrzucę kilka chodź czeka mnie doładowanie chomika a szukanie tego to też pewien problem np tych to ja znalazłem od 1 do 3 albumów :ohmy:. A jak działa ta paczka bo jak sprawdziłem to pisało 0mg może źle wrzuciłem?

Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.