Jump to content

RPG w klimacie Stalkera


Liar
 Share

Recommended Posts

Ciekaw jestem czy ktoś z was prowadził lub grał w jakąś grę RPG (papierową, nie na komputerze) o klimacie zbliżonym do Stalkera? Zastanawiam się ostatnio nad poprowadzeniem czegoś takiego i szukam pomysłów. Mam spore doświadczenie jako MG, kilka światów i systemów na własne potrzeby już napisałem, ale mam ochotę na coś nowego.

Link to comment
Share on other sites

Było. Gość o ksywie danieldino, który niestety odszedł z forum już spory czas temu, czasami organizował RPG ze stalkera. Różnie to bywało, raz pomysł wypalił a innym razem niestety nie. Jeżeli teraz miałoby coś takiego powstać, mógłbym pomóc. Pomysłów mam od groma, ale potrzebny jest dobry MG jak i oczywiście .. chętni gracze.

Link to comment
Share on other sites

Przynajmniej na razie nie planuję sesji online, szukam pomysłów na sesje tradycyjne. Chodzi mi o pomysł na kampanię. Nie do końca odpowiada mi świat przedstawiony w grach z serii S.T.A.L.K.E.R. Nakłada duże ograniczenia, potrzebne by było dobre wprowadzenie i motyw przewodni, które wciągną graczy i przykują ich uwagę. Z drugiej strony znajomość gier, lokacji i osób dała by kupę materiałów bez wysiłku.

Link to comment
Share on other sites

KIedyś ktoś planował taką grę jak piszesz Liar , powstały nawet projekty figurek , postacie itp itd.Lecz było to jakiś czas temu ,a nazywało się Projekt Zona albo coś w tym stylu, lecz jak pisałem wcześniej było to jakiś czas temu i nie wiem czy projekt żyje , dogorywa , czy już zupełnie umarł a zapowiadało się naprawdę obiecująco.

Link to comment
Share on other sites

Gra to nie problem. Mam dobrą własną mechanikę, napisanie tabel uzbrojenia / pancerzy / mutantów / anomalii to chwila. Natomiast zastanawiam się nad tematyką kampani. Szukam pomysłów na coś bardziej wymyślnego niż "przynieś 10 ogonów psów". Konwencja będzie chyba survival horror.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity