Jump to content

Wymiana Steam GIFT


Recommended Posts

Panowie zakupiłem wczoraj Red Orchestra 2 na Steamie i dostałem 3 klucze do rozdania. Jeżeli ktos jest zainteresowany to dajcie znać na pw. Podajcie linka na Steam z waszym kontem żebym dodał was do znajomych na steamie. Interesuje mnie wymiana na R.U.S.E strategia, ARMA 2, dodatek do Army 2. Red orchestra 2 jest w wersji GOTY, umożliwia gre solo jak i multi. Jak ktos ma wymienione tytuły to możemy dokonać wymiany. Ewentualnie możecie składać własne propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Przy okazji, czy zna ktoś jakiś sposób aby płacić przelewem na STEAM? Paypal - nawet nie skomentuje tej usługi a karty też nie mam, mogę najwyżej przelew z konta. DCS'a Black Shark chciałem sobię sprezentować ale chyba z tego nici... @czarnobyl Nie wiem czy działa ze steam, ale chyba nie + nie polecam wersji steam, nic nie daje, a aktualizacje i instalacji modów na tą wersje jest naprawdę wkurzająca.

Link to comment
Share on other sites

DCS'a Black Shark chciałem sobię sprezentować ale chyba z tego nici...

Nie wiem, jak daleko mieszkasz od sklepu nie dla myślących inaczej, ale tam DCS Black Shark często bywa (pamiętaj tylko, że już wyszło DCS BS 2). Raz nawet A10 tam widziałem (też z serii DCS) ale po 2 dniach został wykupiony - ale DCS BS nie - tak, jakby mieli regularne dostawy.

PS: Zmieńcie tytuł na GIFT (nie ma takiego słowa jak "geaft")

Link to comment
Share on other sites

W Empikach nigdy go nie widziałem. Też wolę ruski sprzęt, ostatnio kupiłem Flaming Cliffs 3 i katuję (uczę się) Su-25T (ale w Sturmoviku byłem zawsze i niezmiennie Luftgangsta - od samego początku :devil:). Cena A10 w MM była identyczna z BS - może dlatego tak szybko poszedł...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.