Skocz do zawartości

Wymiana Steam GIFT


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zakupiłem wczoraj Red Orchestra 2 na Steamie i dostałem 3 klucze do rozdania. Jeżeli ktos jest zainteresowany to dajcie znać na pw. Podajcie linka na Steam z waszym kontem żebym dodał was do znajomych na steamie. Interesuje mnie wymiana na R.U.S.E strategia, ARMA 2, dodatek do Army 2. Red orchestra 2 jest w wersji GOTY, umożliwia gre solo jak i multi. Jak ktos ma wymienione tytuły to możemy dokonać wymiany. Ewentualnie możecie składać własne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, czy zna ktoś jakiś sposób aby płacić przelewem na STEAM? Paypal - nawet nie skomentuje tej usługi a karty też nie mam, mogę najwyżej przelew z konta. DCS'a Black Shark chciałem sobię sprezentować ale chyba z tego nici... @czarnobyl Nie wiem czy działa ze steam, ale chyba nie + nie polecam wersji steam, nic nie daje, a aktualizacje i instalacji modów na tą wersje jest naprawdę wkurzająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DCS'a Black Shark chciałem sobię sprezentować ale chyba z tego nici...

Nie wiem, jak daleko mieszkasz od sklepu nie dla myślących inaczej, ale tam DCS Black Shark często bywa (pamiętaj tylko, że już wyszło DCS BS 2). Raz nawet A10 tam widziałem (też z serii DCS) ale po 2 dniach został wykupiony - ale DCS BS nie - tak, jakby mieli regularne dostawy.

PS: Zmieńcie tytuł na GIFT (nie ma takiego słowa jak "geaft")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.