Skocz do zawartości

Kuzniecow i walizka z dokumentami


Gość smerdojajeczny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smerdojajeczny

Czołem Towarzysze, wspomóżcie biednego emeryta poradą. Mam problem z walizka Kuzniecowa(ten guest na transmutator)..mianowicie gdy rozmawiam z Kuzniecowem by mu ją oddać i zaliczyć guest..nie ma tej opcji. Jest opcja handlu przejścia za flache, nie wiem..może coś zepsułem w Agropromie...specnaz rozbiłem, dokumenty dla barmana mam..nie byłem tylko w skrytce Striełoka. Cholera wie czy to bug jakiś..może jakieś sugestie??...Gram na mistrzu..Soljanka ściągnięta z torrentów..ostatnia wersja. Szkoda by było tego transmutatora...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smerdojajeczny

Walizke mam w plecaku, w PDA mi zaliczyło..jest napisane by odnieść walizke do Kuzniecowa...tylko on jej niechce...nie ma opcji dialogowej by ją oddać. Chyba stałem przy nim ze 20 minut i kombinowałem..i bliadzi...może jak schowek Striełoka zalicze, to odblokuje się.

korn06...dokładnie..podobnie, do nikogo nie strzelałem...pozniej poszedłem po dokumenty dla barmana.

Edytowane przez smerdojajeczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek Streloka nie ma nic do rzeczy ...poszukaj w temacie problemy chyba było już coś o walizce dla Kuzniecowa. Jednak jest na 100% pewien, że niema bezpośredniego dialogu...np. Uruchamiaj opcje handlu. a potem odmów zakupu. Wiesz co...zrób tak...powtórz od wejścia z Wysypiska na Kordon....zrób zapis przed rozmową z Kuzniecowem pod mostem. Załaduj zapis jeszcze raz..jeżeli nic się nie zmieni to wstaw tutaj zapis przed rozmową z Kuzniecowem. Postawię moda i sprawdzę z ciekawości. // Przypominam zapis ma dwa pliki....sav i .dds...proszę o obydwa pliki z miejsca zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smerdojajeczny

ok, pozniej to zrobie..teraz cofnąłem sie do skrytki Striełoka...jak bede w Kordonie to screena zrobie. Ale probowałem już wszystkich dosłownie opcji dialogowych..łacznie ze sprzedaniem Kuzniecowowi walizki za 10 ru..^^..i bliadzi..blin!!!. Jeszcze 1 sprawa ..w cholere nie moge się pokapować..znalałem w Agropromie Skat 10 ..znaczy zdjąłem go z wojskowego..i nie moge go naprawć ok 50 % zużycia..po naprawie znika..i wiadomość ..,,A gdzie pancerz..Palant,,^^.. Poprzednie sejvey z Kuzniecowem pokasowałem

Edytowane przez smerdojajeczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smerdojajeczny

Dzięki Towarzyszu korn06 za chęci niesienia pomocy..i tak trzymać, pamiętam przed laty mój pierwszy kontakt z SoC...i nie mam zamiaru męczyć sie nad tym modem, by nie psuć sobie wspomnień z tej genialnej gry. Ostatnio mnie dopadły wyloty w Dziczy..a sprzęt mam dobry..nie wiem czy sie pośmiać czy zapłakać. Wniosek jest jeden... mod dla tych którzy maja wielką cierpliwość ..bo w tej mordoklejce nie ma miejsca na w miare normalny hardcore , autor chyba zapomniał o tych którzy nie chcą się zniechęcic po tym ,,majstersztyku,,. Dzięki korn06 ..malakas..tym, którzy zrozumieli ten mój wątek.

Wracam do starego Oblivion Lost..tam chociaz wylotów nie ma.

Nie używamy wulgaryzmów. cichy

ok..sorry..

cos na uspokojenie^^..trza odreagować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smerdojajeczny

Już gra mi dobrze idzie..bez wylotów, dziwne chyba ta walizka Kuzniecowa co jej nie chciał robiła te wyloty. Cofnąłem się do sejva i zagadałem wartownika , który dopiero poszedł z gorzała do kapitana...i to jest dopiero dobrze wykonany ten guest. Poprzednio robiłem od dupy strony...z pominięciem wartownika. Jeszcze raz dzięki za porady..Towarzysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.