Jump to content

Opinie o modach do wszystkich cześci gry


kfiat
 Share

Recommended Posts

Pomyślałem sobie, że założę nowy temat, długo szukałem w którym dziale by go umieścić, więc jak nie znajduje się tu gdzie trzeba to proszę o przeniesienie.

Zastanawiałem się jaki mod by zainstalować, do jakiej części STALKER'a i stwierdziłem ambitnie, że nie wiem :geek: Wpadłem na pomysł by stworzyć "encyklopedię" najlepszych modów (przetłumaczonych) do wszystkich części STALKER'a.

Dzięki temu można by uniknąć instalowania modów, niedokończonych, niestabilnych, zbugowanych, dlatego bazując na wiedzy forumowiczów chciałbym stworzyć taką encyklopedię, ranking modów według was najlepszych, najstabilniejszych i bezproblemowych (oczywiście mówimy o wersji końcowej, najnowszej, po fixach).

Prosiłbym by temat nie przeradzał się w dyskusję, piszemy posta z naszym typem, podajemy niezbędne informacje. Dobrze byłoby podać linka do moda na forum, wiadomo tam na pierwszej stronie jest mniej lub bardziej dokładny opis ficzerów :smile: Mile widziane także przedstawienie kilku zalet i wad wraz z uzasadnieniem. Na koniec kilka argumentów dlaczego wśród tylu modów akurat ten uważacie za najlepszy.

Oto mój typ:

Sigerous Mod do Zewu Prypeci wersja 2,2

link: http://stalkerteam.pl/topic/4112-sigerous-mod-22-wersja-pl/

Zalety: Posiada dużą ilość map (ze 20),wiele nowych i ciekawych misji, a ja nie lubię gdy dobra gra się kończy. Są też nowe bronie i unikalne przedmioty, nowe frakcje, i wiele inncyh. Generalnie mod bardzo stabilny, kilka razy wysypał mi się przy ładowaniu map, ale nigdy nie psuł save'ów. Dodatkową atrakcją są oddziały alfa z unikalną bronią.

Wady: występuje możliwość zablokowania fabuły, gdy przed wykonaniem misji fabularnej ze szpitala w Prypeci zaniesie się gaussa mechanikowi ze Skadowska. Gaussa można kupić u handlarza na Skadowsku, gdy ma się wysoką rangę. Mod w późniejszej fazie za prosty, stajemy się zbyt potężni z uwagi na możliwość wykupienie wszystkich modyfikacji.

Według mnie najlepszy mod do CoP istnieje kilka wersji SGM, osobiście polecam tą i wersję 1.7 z dodatkiem Geonesis (nowa fabuła, ale mniej map).

Mod posiada wszystko co powinien, nie jest przeładowany dodatkami psującymi klimat i bajerami dodawanymi na siłę, które potem są kopalnią wylotów bez loga.

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity