Skocz do zawartości

Opinie o modach do wszystkich cześci gry


Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem sobie, że założę nowy temat, długo szukałem w którym dziale by go umieścić, więc jak nie znajduje się tu gdzie trzeba to proszę o przeniesienie.

Zastanawiałem się jaki mod by zainstalować, do jakiej części STALKER'a i stwierdziłem ambitnie, że nie wiem :geek: Wpadłem na pomysł by stworzyć "encyklopedię" najlepszych modów (przetłumaczonych) do wszystkich części STALKER'a.

Dzięki temu można by uniknąć instalowania modów, niedokończonych, niestabilnych, zbugowanych, dlatego bazując na wiedzy forumowiczów chciałbym stworzyć taką encyklopedię, ranking modów według was najlepszych, najstabilniejszych i bezproblemowych (oczywiście mówimy o wersji końcowej, najnowszej, po fixach).

Prosiłbym by temat nie przeradzał się w dyskusję, piszemy posta z naszym typem, podajemy niezbędne informacje. Dobrze byłoby podać linka do moda na forum, wiadomo tam na pierwszej stronie jest mniej lub bardziej dokładny opis ficzerów :smile: Mile widziane także przedstawienie kilku zalet i wad wraz z uzasadnieniem. Na koniec kilka argumentów dlaczego wśród tylu modów akurat ten uważacie za najlepszy.

Oto mój typ:

Sigerous Mod do Zewu Prypeci wersja 2,2

link: http://stalkerteam.pl/topic/4112-sigerous-mod-22-wersja-pl/

Zalety: Posiada dużą ilość map (ze 20),wiele nowych i ciekawych misji, a ja nie lubię gdy dobra gra się kończy. Są też nowe bronie i unikalne przedmioty, nowe frakcje, i wiele inncyh. Generalnie mod bardzo stabilny, kilka razy wysypał mi się przy ładowaniu map, ale nigdy nie psuł save'ów. Dodatkową atrakcją są oddziały alfa z unikalną bronią.

Wady: występuje możliwość zablokowania fabuły, gdy przed wykonaniem misji fabularnej ze szpitala w Prypeci zaniesie się gaussa mechanikowi ze Skadowska. Gaussa można kupić u handlarza na Skadowsku, gdy ma się wysoką rangę. Mod w późniejszej fazie za prosty, stajemy się zbyt potężni z uwagi na możliwość wykupienie wszystkich modyfikacji.

Według mnie najlepszy mod do CoP istnieje kilka wersji SGM, osobiście polecam tą i wersję 1.7 z dodatkiem Geonesis (nowa fabuła, ale mniej map).

Mod posiada wszystko co powinien, nie jest przeładowany dodatkami psującymi klimat i bajerami dodawanymi na siłę, które potem są kopalnią wylotów bez loga.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.