Jump to content

Wylot na Bagnach podczas lotu śmiglowcem.


noisy
 Share

Recommended Posts

Przy misji na likwidację Lebiedewa jak się wejdzie na Bagna przychodzi sms od Gastello żeby zrobić rozwałkę w cerkwi. Po wejściu na pokład śmigłowca i paru strzałach zawsze jest taki wypad.

FATAL ERROR [error]Expression  : I != levels().end()[error]Function   : GameGraph::CHeader::level[error]File     : e:stalkersourcestrunkxr_3daxrgamegame_graph_inline.h[error]Line     : 171[error]Description  : there is no specified level in the game graph : 205

edit. Jak biegnę w kierunku cerkwi to tez wywala z tym samym logiem, wcale nie trzeba lecieć. Moze ktos pomóc? Moderacja chyba zapomniała o tym modzie coś ostatnio :) albo coś nowego kroją.

Edited by malakas
Link to comment
Share on other sites

 • 7 months later...

Znalazłem takie lekarstwo...nie jest co prawda dla śmigłowca, ale powinno zadziałać...jeżeli wyżej @noisy pisał że nie trzeba latać to nie lataj.

W pliku alife.ltx ustaw switch dystans na 10. Wybij wszystkich bandytów, wyjdź na Kordon i zrób zapis. Wyjdź z gry, przywróć poprzednie ustawienia i wejść na Bagna.

//

Przy zmianie alive nie wszyscy bandyci pojawiają się od razu, a należy zabić wszystkich. Trzech w cerkwi, jeden przy wejściu do ogrodu, jeden obok mogił, jeden w domku ?...Przeciwnicy będą się pojawiać po zbliżeniu GG na określoną odległość do tych miejsc.

В файле alife.ltx путь gamedata/config меняй параметр switch_distance на 10, убивай всех бандитов , выйди на Кордон сохрани игру. Выйди из игры и восстанови прежнее значение switch_distance. Потом смело опять иди на Болото.

При изменении switch_distance бандиты не все сразу появятся, а убить надо всех. Расположение их за игру легко запомнить. Трое в церкви (двое у костра и один у выхода). Один на входе в церковную ограду, один у могил и один в домишке рядом с церковью. Будут (бандиты) появляться при подходе к этим местам.

 • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity