Skocz do zawartości

Gdzie plecak z dokumentami od Myśliwych


maec

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomóżcie.... oddałem plecak myśliwym i dostałem informacje  na drugi plecak [ jak  wyjdziesz z pieczary idź prosto  obok ogniska dojdziesz do zbiornika obok niego szukaj ].  Z pieczary wyjść jest kilka i o jakim zbiorniku mowa  nie łapie tego.. Proszę o pomoc . :sad:

 

 

EDIT (Yurek): 06.03.2013

Szanowny kolego - "Męty" to conajwyżej możesz mieć w winie, albo spotkać w parku miejskim (o ile ich Straż Miejska nie pogoni ;)). Dokumenty, kolego dokumenty !

Tytuł tematu poprawiłem, bo nie mogłem na te "męty" patrzeć :wallbash:

A poza tym, ten post powinien znaleźć się w temacie - "Problemy fabularne", a nie "Poradniki"  :devil:

I dlatego został tam przeniesiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle przeczytałeś dialog z myśliwymi...jeśli wykonujesz zadanie na Czerwonym Lesie - znaleźć dokumenty dla Kła, to sam plecak znajdziesz w okolicy czołgu...wpierw jednak idziesz na Bagna, uwalniasz Mitaja i on oddaje Ci plecak myśliwych, po zwróceniu którego - hunterzy dają info o plecaku z dokumentami. W skrócie - plecak którego szukasz pojawia się w pobliżu czołgu na Czerwonym Lesie.

Edytowane przez The Emperor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, niż wydawać by się mogło przed zobaczeniem opisu ze screen'a. Odpisałem w ten sposób, ponieważ niedawno robiłem to zadanie i plecak był w pobliżu czołgu na Czerwonym Lesie, co zresztą wynikało z dialogu. Być może w twoim przypadku chodzi o stalowy zbiornik wodny w pobliżu postoju stalkerów - aktualne miejsce pobytu Shadowmana.? [dawna siedziba Leśnika z CS]. Jeśli nie znajdziesz tego plecaka, wówczas zrób nastepujący motyw:

 

  • [*]znajdujesz plik 
task_manager.ltx  [gamedataconfigmisc] [*]robisz kopię rzeczonego pliku. [*]otwierasz plik np. Notepad ++ [polecam ten edytor, nie zmienia kodu źródłowego pliku zachowując jego spójność strukturalną] [*]znajdujesz sekcję [barmen_monster_part_3] - jest ona odpowiedzialna za zadanie u Barmana na przyniesienie ogona kota. [*]w sekcji reward_item = zmieniasz przedmiot na klyak_forest_doc [*]wpis ma mieć postać reward_item = klyak_forest_doc

Aby nie było wątpliwości podaję całą sekcję:

 

 [barmen_monster_part_3]type = monster_partcommunity = actortext = barmen_monster_part_3_textdescription = barmen_monster_part_3_descrparent = barmantarget = mutant_tail_cat;;reward_money = 5000reward_reputation = +20reward_rank = 5reward_item = klyak_forest_docprior = 1 

Wybór tego zadania jest logiczny, ponieważ wraz z otrzymanym zadaniem dostajesz info, aby wrócić do Kła - na Bar, więc będziesz miał to zadanie w pobliżu zleceniodawcy.

Gdy już otrzymasz dokumenty, może się zdarzyć, że znajdziesz te właściwe znacznie później, najlepiej będzie jak je zostawisz w plecaku...wszak zadanie będzie już zaliczone.

Tak jak wspominałem, to jest ostateczność, gdybyś nie znalazł tego plecaka. Swoją drogą skrypt musi losowo generować miejsce położenia plecaka...innej opcji nie widzę.

Edytowane przez The Emperor
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.