Jump to content

Gdzie plecak z dokumentami od Myśliwych


maec
 Share

Recommended Posts

Panowie pomóżcie.... oddałem plecak myśliwym i dostałem informacje  na drugi plecak [ jak  wyjdziesz z pieczary idź prosto  obok ogniska dojdziesz do zbiornika obok niego szukaj ].  Z pieczary wyjść jest kilka i o jakim zbiorniku mowa  nie łapie tego.. Proszę o pomoc . :sad:

 

 

EDIT (Yurek): 06.03.2013

Szanowny kolego - "Męty" to conajwyżej możesz mieć w winie, albo spotkać w parku miejskim (o ile ich Straż Miejska nie pogoni ;)). Dokumenty, kolego dokumenty !

Tytuł tematu poprawiłem, bo nie mogłem na te "męty" patrzeć :wallbash:

A poza tym, ten post powinien znaleźć się w temacie - "Problemy fabularne", a nie "Poradniki"  :devil:

I dlatego został tam przeniesiony.

Link to comment
Share on other sites

Chyba źle przeczytałeś dialog z myśliwymi...jeśli wykonujesz zadanie na Czerwonym Lesie - znaleźć dokumenty dla Kła, to sam plecak znajdziesz w okolicy czołgu...wpierw jednak idziesz na Bagna, uwalniasz Mitaja i on oddaje Ci plecak myśliwych, po zwróceniu którego - hunterzy dają info o plecaku z dokumentami. W skrócie - plecak którego szukasz pojawia się w pobliżu czołgu na Czerwonym Lesie.

Edited by The Emperor
Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, niż wydawać by się mogło przed zobaczeniem opisu ze screen'a. Odpisałem w ten sposób, ponieważ niedawno robiłem to zadanie i plecak był w pobliżu czołgu na Czerwonym Lesie, co zresztą wynikało z dialogu. Być może w twoim przypadku chodzi o stalowy zbiornik wodny w pobliżu postoju stalkerów - aktualne miejsce pobytu Shadowmana.? [dawna siedziba Leśnika z CS]. Jeśli nie znajdziesz tego plecaka, wówczas zrób nastepujący motyw:

 

  • [*]znajdujesz plik 
task_manager.ltx  [gamedataconfigmisc] [*]robisz kopię rzeczonego pliku. [*]otwierasz plik np. Notepad ++ [polecam ten edytor, nie zmienia kodu źródłowego pliku zachowując jego spójność strukturalną] [*]znajdujesz sekcję [barmen_monster_part_3] - jest ona odpowiedzialna za zadanie u Barmana na przyniesienie ogona kota. [*]w sekcji reward_item = zmieniasz przedmiot na klyak_forest_doc [*]wpis ma mieć postać reward_item = klyak_forest_doc

Aby nie było wątpliwości podaję całą sekcję:

 

 [barmen_monster_part_3]type = monster_partcommunity = actortext = barmen_monster_part_3_textdescription = barmen_monster_part_3_descrparent = barmantarget = mutant_tail_cat;;reward_money = 5000reward_reputation = +20reward_rank = 5reward_item = klyak_forest_docprior = 1 

Wybór tego zadania jest logiczny, ponieważ wraz z otrzymanym zadaniem dostajesz info, aby wrócić do Kła - na Bar, więc będziesz miał to zadanie w pobliżu zleceniodawcy.

Gdy już otrzymasz dokumenty, może się zdarzyć, że znajdziesz te właściwe znacznie później, najlepiej będzie jak je zostawisz w plecaku...wszak zadanie będzie już zaliczone.

Tak jak wspominałem, to jest ostateczność, gdybyś nie znalazł tego plecaka. Swoją drogą skrypt musi losowo generować miejsce położenia plecaka...innej opcji nie widzę.

Edited by The Emperor
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki [The Emperor]  co do plecaka no nie było go przy czołgu....nie wiem dlaczego więc cofnąłem się na bagna. Jeszcze raz oddałem plecak i mam to samo info o tym zbiorniku. Ale to nic bo pojawił się plecak przy czołgu mam te Dokumenty. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity