Skocz do zawartości

Ciągły wypad - Bar.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w barze (juz nie pierwszy raz ) wczytuje save , postoje chwile i wypad. Chciałem szybko opuścić bar ale tez mniej więcej w tym samym czasie wypadam z takim logiem. Dodam , że save jest w czasie emisji i gdy go wczytuje emisji jest koniec i wszyscy sie rozchodzą.

 

 

FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CScriptEngine::lua_error[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line          : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : LUA error: ...shadow of chernobylgamedatascriptsxr_logic.script:1353: attempt to index field '?' (a nil value)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego skryptu,  plik nie wymaga naprawy...po prostu nie wczytał się schemat zachowania NPC...takie błędy miałem, gdy np. nie wiedząc [początki gry] - zapisywałem na nocy zombie, gdzie oprócz problemów ze snem, miałem podczas wczytywania takie wyloty, zwłaszcza gdy byłem w obozach. Jedyna słuszna rada, to wczytanie save z poprzedniej lokacji a przynajmniej sprzed emisji. Zawsze stosuj się do zasady niezapisywania gry podczas emisji czy nocy zombie...często podczas wartkiej akcji, przy masie skryptów i braku płynności samej gry - utrudniamy wczytanie zapisu, jest to "żelazna zasada" - pamiętając o niej, takie problemy będą rzadkością. Inna sprawa, to częste zejścia śmiertelne podczas emisji - oddziałów Powinności na posterunkach, gdzie wspomniani NPC zawieszają się - nie znajdując schronienia giną, albo zaczynają lewitować w powietrzu. Ostatnimi czasy miałem po wykonaniu zadań na Starej Wsi - każdorazowy wypad na pulpit w wiosce kotów na kordonie oraz w miejscach powyżej 5 NPC'ów, również na parkingu bandytów. Log, nie zawierał wpisów Fatal Error, a jedynym sposobem ominięcia było przeczekanie emisji z dala od obozów lub zmiana lokacji. Opisuję powyższe, bowiem są przypadki, które można by umieścić w Archiwum-X, dlatego spróbuj j/w wczytać save, bowiem przerabianie skryptu pogorszy sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.