Jump to content

Radar - wejście - wypad.


suharex
 Share

Recommended Posts

Witam , wypad przy wejściu na Radar (nie pierwszy raz wchodze) .

 

 

FATAL ERROR[error]Expression    : !object->used_ai_locations() || ai().level_graph().valid_vertex_id(object->m_tNodeID)[error]Function      : CALifeSwitchManager::add_online[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamealife_switch_manager.cpp[error]Line          : 64[error]Description   : Invalid vertex for object [error]Arguments     : wpn_g3612391stack trace:
Link to comment
Share on other sites

Nieraz miałem ten problem...najczęściej pomagało wczytanie save sprzed lokacji na którą przechodzisz, natomiast uporczywe błędy - na które nie pomagały wczytywania gry - jest rada...majstersztyk godny tytułu moddera...zobacz ten temat.

Zamiast sekcji af_rusty_thorn21505 dajesz tę z loga czyli wpn_g3612391 .Korzystałem z tego tematu, bardzo przydatny podobnie jak temat Tutoriale i Poradniki.

Link to comment
Share on other sites

Problem ze screen'a jest związany z 2 sytuacjami, na które mamy wpływ tylko w przypadku jednej, otóż jeśli mamy biodetektor i wchodzimy na gęsto zaludniony obszar np. Bar, Warlab, Labirynt czy w przypadku desantu żołnierzy na Starej Wsi, wówczas duża ilość jednostek jest skoncentrowana na małej powierzchni i w takim przypadku mamy to ostrzeżenie, a log robi się b. długi. Rozwiązaniem jest ściągnąć na tych obszarach bioradar. Jeśli nie mamy bioradaru a wpis pojawia się podczas gry bez żadnej wyraźnej przyczyny, wówczas pozostaje nam wcześniejszy zapis...takich wypadów miałem 40-50 przez całą grę...sporo, ale taki już urok tej gry - duża ilość save to podstawa...jeszcze zobaczysz ten wpis...gwarantuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity