Jump to content

prośba o sejwa


Zbychu
 Share

Recommended Posts

proszę o sejwa z przejścia ze szpitala do agropromu lub z niedostępnej części agropromu.Jak pisałem w temacie niedostępna część agropromu po rozmowie z muchom i duchem nie pojawia się arhara i niema teleportu obok muchy. Helikoptery są bardzo wysoko w powietrzu. Przez bramę przechodzi pięciu samotników i na tym koniec nic się więcej nie dzieje. Siedzę tutaj już ponad miesiąc i wczytuję zapisy ze szpitala lub z agropromu i ciągle to samo. Jeszcze parę razy i krew mnie zaleje. Czy mogę liczyć na pomc.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej o Twoim problemie...miałem ten sam. Opiszę Ci jak go rozwiązałem, otóż po przejściu ze Szpitala na niedostępną część Agropromu, rozmawiałem z Muchą, później z Duchem - przylatują 2 śmigłowce, wysiada ok. 20 ludzi i mamy wymianę sms. Połowa towarzystwa wsiada do 1 helikoptera - po prawej i odlatuje, 2 część ekipy wsiada, ale nie odleciała - wszyscy czekają na Muchę...niestety zawiesiła się, nie idąc w stronę śmigłowca. Wziąłem się na sposób a miałem w plecaku embrion chimery, aktywowałem go - powstała chimera "ożywiła" postać, tak że ta uciekła do śmigłowca, w tym momencie pojawia się Arhara [2 heli odlatuje] rozmawiam z nim (szybki dialog, inaczej będzie się wpatrywał w Naznaczonego i nie odejdzie), i podchodzę pod siatkę - jednak nie za blisko punktu przejścia, i po 2-3 minutach przysyła sms'a i pojawia się anomalia sfera - czyli nasz teleport.

Jeśli sposób nie zadziała, proszę - moje save'y - download. szt.9

Od razu mówię: instalowane wg. tego poradnika  pkt 1 do 7. Nie zawiera żadnych dodatków typu ekrany panoramiczne czy slot na 21 artefaktów. Co do kompatybilności - zwróć na to uwagę.

Jeszcze jedna mała uwaga, save zrobiony ok. 45 min. przed zwarciem i 30 min. - nocą zombie, trzeba się śpieszyć by towarzystwo odleciało a teleport powstał. 

Save zrobiony zarówno przed akcją, w trakcie jak i po akcji. Radzę Ci jednak pokombinować z "ożywieniem" postaci albo poprzez embrion, albo rzucając granat dymny lub przespanie się do emisji - na pewno towarzystwo się wystraszy i ucieknie...ale to ostateczność.

Edit:

  • Zapomniałbym - w moim zapisie gry na pasie mam bioradar - nie zapomnij go zdjąć robiąc zadanie, inaczej gra się zawiesi przy spawnie ekipy z helikopterów.
  • po całej akcji i rozmowie w barze w spr. pluskwy w PDA miałem dręczący mnie Fatal Error [gra się zawieszała], jeśli wystąpi - daj mi znać, bo jest na niego sposób.
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity