Skocz do zawartości

prośba o sejwa


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o sejwa z przejścia ze szpitala do agropromu lub z niedostępnej części agropromu.Jak pisałem w temacie niedostępna część agropromu po rozmowie z muchom i duchem nie pojawia się arhara i niema teleportu obok muchy. Helikoptery są bardzo wysoko w powietrzu. Przez bramę przechodzi pięciu samotników i na tym koniec nic się więcej nie dzieje. Siedzę tutaj już ponad miesiąc i wczytuję zapisy ze szpitala lub z agropromu i ciągle to samo. Jeszcze parę razy i krew mnie zaleje. Czy mogę liczyć na pomc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej o Twoim problemie...miałem ten sam. Opiszę Ci jak go rozwiązałem, otóż po przejściu ze Szpitala na niedostępną część Agropromu, rozmawiałem z Muchą, później z Duchem - przylatują 2 śmigłowce, wysiada ok. 20 ludzi i mamy wymianę sms. Połowa towarzystwa wsiada do 1 helikoptera - po prawej i odlatuje, 2 część ekipy wsiada, ale nie odleciała - wszyscy czekają na Muchę...niestety zawiesiła się, nie idąc w stronę śmigłowca. Wziąłem się na sposób a miałem w plecaku embrion chimery, aktywowałem go - powstała chimera "ożywiła" postać, tak że ta uciekła do śmigłowca, w tym momencie pojawia się Arhara [2 heli odlatuje] rozmawiam z nim (szybki dialog, inaczej będzie się wpatrywał w Naznaczonego i nie odejdzie), i podchodzę pod siatkę - jednak nie za blisko punktu przejścia, i po 2-3 minutach przysyła sms'a i pojawia się anomalia sfera - czyli nasz teleport.

Jeśli sposób nie zadziała, proszę - moje save'y - download. szt.9

Od razu mówię: instalowane wg. tego poradnika  pkt 1 do 7. Nie zawiera żadnych dodatków typu ekrany panoramiczne czy slot na 21 artefaktów. Co do kompatybilności - zwróć na to uwagę.

Jeszcze jedna mała uwaga, save zrobiony ok. 45 min. przed zwarciem i 30 min. - nocą zombie, trzeba się śpieszyć by towarzystwo odleciało a teleport powstał. 

Save zrobiony zarówno przed akcją, w trakcie jak i po akcji. Radzę Ci jednak pokombinować z "ożywieniem" postaci albo poprzez embrion, albo rzucając granat dymny lub przespanie się do emisji - na pewno towarzystwo się wystraszy i ucieknie...ale to ostateczność.

Edit:

  • Zapomniałbym - w moim zapisie gry na pasie mam bioradar - nie zapomnij go zdjąć robiąc zadanie, inaczej gra się zawiesi przy spawnie ekipy z helikopterów.
  • po całej akcji i rozmowie w barze w spr. pluskwy w PDA miałem dręczący mnie Fatal Error [gra się zawieszała], jeśli wystąpi - daj mi znać, bo jest na niego sposób.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.