Skocz do zawartości

Problem z ustawieniami.


Saddam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zainstalowałem Czyste Niebo na komputerze i mam problem ze zmianą ustawień gry. Gdy zmienie rozdzielczość, oświetlenie lub byle co i zapiszę gra zacina się, robi się czarny ekran i tyle. Wyłączyć mogę tylko przez menadżer zadań. Gdy dam nową grę na ustawieniach które są, gra bardzo długo się ładuje, na spokojnie można przeczytać wszystkie te teksty ładowane zapisanej gry, alife itd. myślę że ponad 20 minut by się ładowała nowa gra. Miałem już taki błąd wcześniej, ale nie pamiętam co mi pomogło wtedy. Miałem GeForce 8800GT a teraz mam 9600GT. Sterowniki z płytki, usuwałem plik user i nic, patch 1.5.10, mam też mod TFW 3.8 ale z nim i bez niego to samo jest. Reinstallowałem już gre i nie pomogło. Jak ktoś ma pomysły jak to naprawić, z góry dziękuję :) Pozdrawiam. EDIT: zapomniałem dopisać: windows 7 32bit, uruchamiałem grę jako administrator i w trybie zgodności z windows xp sp3.

Edytowane przez Saddam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki z płytki

1. Pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki ze strony nVidii:

http://www.nvidia.pl/object/win8-win7-winvista-32bit-314.22-whql-driver-pl.html

2. Miło by było, gdybyś jeszcze zaktualizował DirectX do najnowszej wersji:

http://download.microsoft.com/download/8/4/A/84A35BF1-DAFE-4AE8-82AF-AD2AE20B6B14/directx_Jun2010_redist.exe

3. A po kiego grzyba uruchamiasz tryb zgodności ? Przecież gra normalnie chodzi na 7, bez żadnych kombinacji.

Edytowane przez apg2312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem te sterowniki, ale karta jakby ich nie wykrywała... przy zwykłym połączeniu DVI mam rozdzielczość 1600x1200, a przy HDMI 1280x1024, zamiast normalnej 1920x1080. Nie mogę nawet otworzyć tego panelu sterowania nvidia. Pisze że monitor nie jest podłączony do kart graficznej. EDIT: podobno może to być wina że sterowniki stare gryzą się z nowymi. Wyczyściłem wszystkie sterowniki programem jakimś: Driver cleaner i od nowa zainstalowałem ale dalej to samo. Na razie pozostanę na starych sterownikach.

Edytowane przez Saddam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.