Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

jeśli znaleziony pojemnik nie jest oznaczony jako kryjówka, praktycznie zawsze jest pusty. Jednak niektóre oznaczone też są puste.

Żeby sobie nie zepsuć zabawy chciałbym spytać - czy faktycznie ukryte pojemniki są czasami wypełniane tylko, jeśli znależliśmy trupa z namiarami na daną skrytkę?

Wiem, że to by było dziwne i żdarzało mi się znaleźć luzem pancerz nieoznaczony nijak, jednak chcę mieć po prostu pewność.

 

A, jeszcze jedna sprawa. Takie kryjówki na radarze czasem znikają (np. plecak na pustkowiu), a czasem nie. Ma to jakieś uzasadnienie w mechanice gry, czy po prostu gdy dana "kryjówka" jest "jednorazowa" to znika?

 

Pozdrawiam.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak przedmówca napisał, tylko oznaczone schowki (fioletowy znacznik) są wypełnione towarem, chociaż nie zawsze. Nawet na wersji patch'a 1.0004 zdarzały się przypadki, gdy miałem ikonę towaru a schowek był pusty. Ten problem rozwiązuje dopiero nieoficjalny patch autorstwa Bardak'a - link, natomiast opis zmian jest pod tym adresem. Jest to patch pod "czysty" Shoc 1.0004. Jeśli chodzi o znajdywane bezpańsko pancerze/bronie/apteczki - w Cieniu Czarnobyla nie stanowią one schowków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.