Skocz do zawartości

Problem z wsiadaniem do pojazdu


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to może problem z podstawową wersją gry, ale mod nie ma swojego działu, więc wrzuciłem temat tu. Po wgraniu moda na pojazdy (sborochka tachek) nie mogę wsiadać do pojazdów przyciskiem "F". Myślę, że ma to związek z plikiem ui_st_keybinding.xml , który jest po rusku, ale jestem w tym zielony i mogę się mylić.

Edytowane przez Devell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, testując mody wprowadzające pojazdy często podmienia się plik xrGame.dll

Jeśli chodzi o plik ui_st_keybinding.xml - nie mam możliwości porównać go z innym, więc nie chcę zgadywać czy to on jest źródłem problemu. Napisz jaki masz mod, być może nie zainstalowałeś wszystkich jego składników? Napisz coś również o swojej konfiguracji i nie zaszkodzi sprawdzić log'a na obecność wpisów Fatal Error. Im więcej podasz istotnych informacji, tym więcej osób zainteresuje się problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W paczce jest plik xrGame.dll , lecz po jego wklejeniu do katalogy bin skutkuje pojawieniem się przy uruchomieniu takiego komunikatu:

Nie znaleziono punktu wejścia procedury??0CInifile@@QAE@PBDHHHIV?$FastDelegate@$$A6A_NPBD@Z@fastdelegate@@@Z w bibliotece xrCore.dll

Oraz log:

FATAL ERROR [error]Expression    : hGame[error]Function      : CEngineAPI::Initialize[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrEngineEngineAPI.cpp[error]Line          : 152[error]Description   : Game DLL raised exception during loading or there is no game DLL at all 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skopiowaniu xrGame.dll rozpoczynasz nową grę, czy wczytujesz stary save?

W dalszym ciągu nie wiem z jakim modem grasz, na jakim patchu? i jakiego wymaga ów mod? natomiast przy podmianie powyższego pliku - wskazane jest rozpoczęcie nowej rozgrywki.

Poczekaj na inne porady - ja przeinstalowałbym grę, ale jeśli jesteś już daleko w rozgrywce - wstrzymaj się z tym, aktualnie brakuje mi pomysłów na rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy jestem daleko, teraz chcę sobie tylko pojeździć a z innych modów mam tylko nowe textury roślin. Usunę wszystkie mody, wgram ten na pojazdy od nowa i zacznę nową grę.

Dalej to samo, co do wczytywania save'ów to nie mogę żadnych, bo gra się nawet nie chce włączyć.

Edytowane przez Devell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.