Skocz do zawartości

Fan Film - STALKER: Serce Zony (RedHorizontStudio)


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich miłośników stalkera i post-apokaliptycznych klimatów, do obejrzenia naszego krótkiego filmu o wspaniałej grze S.T.A.L.K.E.R.

Wkrótce będzie następny film tyle, że o bandytach w filmie :)

Enjoy.

http://www.youtube.com/watch?v=_T-cFTvqDKI

Zapraszam do oceniania i krytykowania na youtube :D

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pronx18 - nie będę krytykowała bo nie jestem krytykiem. Podobał mi się wasz filmik. Fajny pomysł, i jak na amatorszczyznę, fajnie zrobiony.

 

Snork - cudny, cudny, cudny! Świetnie zagrana rola  :thumbsup: . Może w następnym filmie umieścicie Pseudogiganta albo Pijawę  :smile:

Napisałeś, że kręcicie teraz o bandytach, a ja jestem ciekawa, jak poradzilibyście sobie ze sceną zbiorową, np. w Barze?

 

Podobały mi się efekty "przetransportowane" z gry, a co do muzyki to mi niespecjalnie przeszkadzała.

 

Trzymam kciuki za was. Pochwal się kolejnym dziełem  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innymi mutantami to pewnie problem, bo potrzebna byłaby już konkretna charakteryzacja. Snork to w końcu typ na czworaka + maska :tongue: Co do sceny w barze...wszystko fajnie, ale jeśli czytałaś napisy końcowe to można naliczyć bodajże 4 osoby biorące udział w produkcji. Fani Stalkera nie rosną na drzewach jak gimbusy z ich CoD :devil: Jeśli uda się chłopakom zebrać większą ekipę to może być nieźle, bo montaż zrobiony całkiem przyzwoicie a i fabuła ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że scena zbiorowa może być wyzwaniem, ale zaczynają się wakacje i nie będzie trudno o statystów (mogą być gimbusy :blush: ).

Rozumiem, że do roli Pseudogiganta potrzebny będzie zapaśnik sumo, ale do roli Pijawy wystarczy chyba tylko czerwona, gumowa rękawica założona na twarz  :biggrin: , czerwone rajstopy... no i wyszli mi "Faceci w rajtuzach" :dry:

Zresztą, chłopaki mają bujną wyobraźnię, więc poradzą sobie :thumbsup: . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba nam nikogo do grania mutantów tylko wystarczy komputerowo zrobić :D

Co myślicie, żeby nagrać jeszcze raz stalkera w tym miejscu gdzie był początek filmu? Niezła była miejscówka, a myślę, że jeszcze raz można byłoby tam coś nagrać ciekawego.

BTW. Montażem i efektami zajmuje się ja(ten co opowiadał kawał w filmie :P), więc dzięki kfiat :)

 

Tu możecie zobaczyć nieudane sceny z naszego filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=Fz1lmN-ppJA

Edytowane przez pronx18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.