Skocz do zawartości

SWAT 4 Złota Edycja


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż niepokoi mnie trochę ta gra mianowicie gdy wkładam ją do stacji dysków mój antywirus szaleje i wyszukuje 3-4 trojany. Gre zakupiłem 3-4 lata temu albo wcześniej. I czy to możliwe że na plycie są faktycznie te trojany? I co można z tym fantem zrobić?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem. Niestety nie pozbyłem się go.Spokojnie. Nic się nie stanie. Ja to po prostu olewałem. Liczba ich się nie zwiększała. Możesz też w swoim antywirusie odznaczyć ten folder ew. płytę.  Niektóre pliki wykrywane są przez antywirusa jako wirusy. W większości przypadków np. cracki. Zmień swojego antywirusa. Co do gry. Jest boska. Chciałbym 5 część.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radził bym wymienić takie antywirusy bo to widoczna oznaka że jest coś nie halo. Nigdy się nie spotkałem by oryginalne pliki były w jakiś sposób wykrywane przez antywirusa czy jakikolwiek program tego typu. Miałem SWAT4 w premierowym wydaniu jak i potem kupiłem za grosze całą paczkę sindicate i nic mi żaden obrońca nie truł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.W.A.T 4 + dodatek - dobrze wspominam tę produkcję, pamiętam jak modowałem ją pod kątem dodania broni z multiplayera do kampanii - szczególny sentyment miałem do misji Dzieci Taronne'a oraz broni - Colta Python'a, którym strzelałem przez zamknięte drzwi do kryjącego się za nimi wroga...poniosło mnie trochę - wracając do tematu - ustaw antywirusa aby ignorował zagrożenie, ewentualnie - jeśli grasz na single player - odłącz kabel sieciowy i wyłącz antywirusa, zawsze to jakieś wyjście i brak obciążenia sprzętu. P.S - zawsze w stalkerze brakowało mi systemu obrażeń postaci ze S.W.A.T'a - strzał w rękę skutkował obniżeniem celności, strzał w nogę - brakiem możliwości biegu, strzał w głowę...i misję trzeba było powtarzać, ech..

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpuc ja także nigdy nie miałem takiej sytuacji ale jak wkładam płytę właśnie Złota Edycja to wyskakują 2 trojany i AVG wariuje

 

The Emperor zgadzam się ta misja Dzieci taronne'a zawsze była dla mnie taka dosyć bardzo klimatyczna i taka dosyć pasująca do dzisiejszych czasów :D

I ogólnie jest to gra którą pamiętam z mojego dzieciństwa bardzo dobrze zarówno jak i Stalkera i po prostu jak grałem to się nie mogłem oderwać+ jeszcze ta "śmietanka" jaką była możliwość rozdawania swoim kompanom rozkazów dokładnych, mogli bronić, atakować itd. + do tej śmietanki dorzuce jeszcze możliwość dobierania całego ekwipunku swoim towarzyszom co jest dla mnie wyśmienite :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.