Skocz do zawartości

Gra wyłącza się..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od niedawna zacząłem grać w Stalkera Cień Czarnobyla i wszystko ładnie, pięknie chodziło do czasu. Gra, w momencie kiedy skończyłem zadanie w labolatorium x16 zaczęła mi się poprostu wyłaczać. Pierwszy raz zdarzyło się to przy labolatorium polowym Sacharova, kiedy pomagałem żołnierzom "powinności" zabić parę zombiaków. Stwierdziłem, że to jakaś chwilowa usterka, ale kiedy znów wczytałem i chwile pogadałem z Sacharovem, gra znowu się wyłączyła. Szukałem, a raczej starałem się znaleźć podobny problem na forum, ale nie znalazłem. Pomóżcie!

 

PS:Jestem nowym użytkownikiem i jeśli coś źle napisałem lub nie tam gdzie powinno się to znajdować to z góry przepraszam.

Edytowane przez Zagubiony w Zonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam oryginału. Posiadam jednak jeszcze  Stalker Czyste Niebo tym razem oryginalną i z tego co pamiętam to tam miałem podobne problemy, ale w Czerwonym Lesie. Co do Stalker Cień Czarnobyla to udało mi się opuścić Jantar i gra narazie chodzi wporządku. Może jakiś błąd w grze?

Zdąrzyłem też zauważyć, że wywalało mnie zawsze po zabiciu jednego ze zombiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.