Jump to content

Notoryczny brak środków na koncie


Jurij

Recommended Posts

Witam, otóż tym razem mam problem z moją komórką Nokia Lumia 520 otóż po doładowaniu przykładowo za 10 złotych za 2-3 dni mam niskie saldo na koncie. Nie wiem co jest tym spowodowane i dlatego może z was ktoś coś wie na ten temat? Uprzedzam że nigdzie się nie logowałem na żadne stronki typu podaj swój numer czy inne takie bzdety. Jeśli ktoś wie co zrobic lub ma jakieś rady prosze o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Myślę że bardziej przydatna od modelu telefonu była by nazwa sieci :D  No chyba że na innych telefonach (po przełożeniu karty) środki nie znikają. A to by było dziwne... :whistling:

 

Kiedyś miałem taką sytuację ze znikającymi środkami. Co doładowałem to za dwa dni było 0 mimo że nigdzie nie dzwoniłem. Śledztwo wykazało że mój syn pożyczał telefon żeby kupować... smocze monety :P

Tak że zanim zaczniesz grzebać głębiej, rozważ możliwość nieuprawnionego wykorzystywania Twojego telefonu przez kogoś innego :D

 

O ile się orientuję niektóre sieci dają możliwość sprawdzenia bilingów karty online. Od tego powinieneś MHO zacząć.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Kiedyś byłem świadkiem rozmowy pewnej kobiety w salonie Plusa, co doładowanie konta to za kilka dni stan konta był zerowy. Konsultant posprawdzał wszystko a okazało się że środki znikały za pomocą stałego połączenia w telefonie. Najlepiej udaj się do salonu operatora niech Ci sprawdzą wszystko i pomogą wyłączyć zbędne usługi.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Wyłącz transmisję danych w ustawieniach sieci,a w  ustawieniach ogólnych wyłącz dostęp do internetu.Z tego co pamiętam domyślnie jest to włączone,a Nokia Lumia 520 lubi szukać aktualizacji co jakiś czas, co wiąże się z transmisją danych i oczywiście opłatami za pobrane lub wysłane dane.

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Mam znów ten problem tym razem doładowałem za 50 zł. a za 2 dni przychodzi sms "Niskie Saldo na Koncie doładuj konto" , panowie co tu poradzić tak myślałem żeby jakiś wydruk z plusa wziąć, ale też nie wiem zbytnio gdzie co i jak to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Ja w telefonach z androidem pierwsze co robię przed odpaleniem tel. ze swoją kartą to daje w ustawiania i ustawiam by dane pobierane były tylko na wifi i daje bloka dla gsm. Nie wiem gdzie to szukać na windows 8, ostatni fon z windowsem który miałem to 6.1 a tam takich opcji nie było. Możesz również wywalić profil internetowy tylko sęk w tym ze w "nowych" telefonach profile są wszyte i po wykryciu operatora same się instalują, wiec musisz poeksperymentować.

 

Jeżeli nie czujesz się na siłach to udaj się do punktu operatora.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.