Skocz do zawartości

Notoryczny brak środków na koncie


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż tym razem mam problem z moją komórką Nokia Lumia 520 otóż po doładowaniu przykładowo za 10 złotych za 2-3 dni mam niskie saldo na koncie. Nie wiem co jest tym spowodowane i dlatego może z was ktoś coś wie na ten temat? Uprzedzam że nigdzie się nie logowałem na żadne stronki typu podaj swój numer czy inne takie bzdety. Jeśli ktoś wie co zrobic lub ma jakieś rady prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bardziej przydatna od modelu telefonu była by nazwa sieci :D  No chyba że na innych telefonach (po przełożeniu karty) środki nie znikają. A to by było dziwne... :whistling:

 

Kiedyś miałem taką sytuację ze znikającymi środkami. Co doładowałem to za dwa dni było 0 mimo że nigdzie nie dzwoniłem. Śledztwo wykazało że mój syn pożyczał telefon żeby kupować... smocze monety :P

Tak że zanim zaczniesz grzebać głębiej, rozważ możliwość nieuprawnionego wykorzystywania Twojego telefonu przez kogoś innego :D

 

O ile się orientuję niektóre sieci dają możliwość sprawdzenia bilingów karty online. Od tego powinieneś MHO zacząć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem świadkiem rozmowy pewnej kobiety w salonie Plusa, co doładowanie konta to za kilka dni stan konta był zerowy. Konsultant posprawdzał wszystko a okazało się że środki znikały za pomocą stałego połączenia w telefonie. Najlepiej udaj się do salonu operatora niech Ci sprawdzą wszystko i pomogą wyłączyć zbędne usługi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz transmisję danych w ustawieniach sieci,a w  ustawieniach ogólnych wyłącz dostęp do internetu.Z tego co pamiętam domyślnie jest to włączone,a Nokia Lumia 520 lubi szukać aktualizacji co jakiś czas, co wiąże się z transmisją danych i oczywiście opłatami za pobrane lub wysłane dane.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w telefonach z androidem pierwsze co robię przed odpaleniem tel. ze swoją kartą to daje w ustawiania i ustawiam by dane pobierane były tylko na wifi i daje bloka dla gsm. Nie wiem gdzie to szukać na windows 8, ostatni fon z windowsem który miałem to 6.1 a tam takich opcji nie było. Możesz również wywalić profil internetowy tylko sęk w tym ze w "nowych" telefonach profile są wszyte i po wykryciu operatora same się instalują, wiec musisz poeksperymentować.

 

Jeżeli nie czujesz się na siłach to udaj się do punktu operatora.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.