Skocz do zawartości

Jak zaraBiaĆ


arek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy, ale dla mnie w stalkerze najwazniejsze jest by przejść grę w 100%, dlatego też często cofam się do różnych lokacji przeszukuje schowki, sprzedaje złom z bandytów lub innych takich nie miłych stalkerów. Tułam się po Zonie w poszukiwaniu artefaktów bo przecież o to chodzi, nie po to twórcy dodali takie rzeczy by je po prostu omijać :no:.  Jesli chcesz zarobić na pewno możesz robić zadanka poboczne, napadac stalkerów w pobliżu, a nastepnie sprzedawać to co w ich plecakach znalazłeś, ale tak jak już napisałem największe pieniadze dostaje się za artefakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja artefakty są pokaźnym źródłem dochodów.Tylko ciekawi mnie co się stało w zonie że w części cień czarnobyla było ich dużo i były w większości tanie jak barszcz a w zew prypeci było ich mało ale za to były drogie ale było je ciężko zdobyć i to jeszcze za pomocą detektorów a wcześniej to same przyłaźiły no o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi by podnieść poprzeczkę. Realizm z Zewu jest fajny jak dla mnie. Niestety by się dorobić trzeba brać zadania poboczne i zbierać złom - to gwarantuje komfortowe przechodzenie 2/3 pozostałej części gry czy moda. Poza tym trzeba wiedzieć jaki sprzęt się preferuje - i być tym wyborom wierny. Ja często sprzedaje nawet unikatowe bronie czy kombinezony nieodpowiadające moim upodobaniom - w ten sposób zarabiam na te które mi odpowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Heh. Oczywiście jako samotnik zarabiam na artefaktach i ten sposób polecam. I choć wiąże się to z ryzykiem utraty apteczek i bandaży przez wejście w anomalie, to jednak się opłaca. Radzę sprzedawać artefakty u Sacharowa. Daje za nie więcej rubli niż gdybyś sprzedał u barmana lub innego handlarza. Na przykład za wyjątkowo rzadki artefakt "Błona" znajdowany w anomaliach chemicznych barman daje mi ponad 2000 RU, a Sacharow 5000 RU. Jest różnica? Jest.

Więc poluj na artefakty i sprzedawaj je u Sacharowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.