Jump to content

Dodanie dialogu


Jurij

Recommended Posts

Witam otóż mam pytanie techniczne jak dodać frazę początkową w dialogu barmana ponieważ w Geonezis wywaliło mi dialog poczatkowy z barmanem po czym od razu przy próbie rozmowy wywala do pulpitu. I moje pytanie gdzie należy wejść w jaki folder itp. żeby dodać frazę początkową i co należy wpisać. W razie pytań dodaje kod błedu.

FATAL ERROR [error]Expression  : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()[error]Function   : CPhraseDialog::SayPhrase[error]File     : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamePhraseDialog.cpp[error]Line     : 146[error]Description  : No available phrase to say, dialog[zat_a2_stalker_barmen_start_dialog]
Link to comment
Share on other sites

Wg mnie (już dawno tego nie robiłem ale co nieco pamiętam) musisz dodać albo dialog albo pojedynczą frazę w /configs/gameplay/dialogs_zaton.xml Tam szukaj dialogu, który masz w logu. Jeżeli nie załapiesz, co w nim nie tak, wrzuć go tutaj, może coś się znajdzie. 

Gdybym miał rozpakowaną gamedatę to bym od razu napisał co wpisać, ale jak podrzucisz cały dialog to coś się wykombinuje.

Edited by kubekpop
 • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm, ciekawe, nie widzę tam żadnego problemu. Fraza 0 jednak była na samym końcu dialogu, więc Twoje pliki są (powinny być) sprawne. Nie wiem, czemu nie widzi frazy. Przejrzałem całe drzewo dialogu i wszystko jest prawidłowo powiązane :/ 

 • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

 • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.