Skocz do zawartości

Dziwny problem z fsgame.ltx


Rekomendowane odpowiedzi

No więc przeszedłem Stalker SoC wczoraj i sobie postanowiłem, że pobiorę jakiegoś moda. Na początek jakieś gunwienko pobrałem czyli Władca zony. Była to moja pierwsza modyfikacja do SoC więc musiałem edytować fsgame.ltx. Kilka sekund później jak pobrałem Władcę zony zacząłem edytować fsgame.ltx zapisałem zmiany i wyskoczyło mi, że "Plik o takiej samej nazwie, zamienić i zapisać?" coś w tym stylu. Nacisnąłem tak i wyskoczyło mi takie coś: Odmowa dostępu. WTF? Po tym zdarzeniu wpadłem na pomysł by fsgame.ltx dać w inne miejsce a zmiany zapisać w tam gdzie jest zainstalowany Stalker zrobiłem tak, ale...  Wyskoczyło mi kur@# takie coś: "Nie masz uprawnień to zapisywania w tej lokalizacji. W celu uzyskania uprawnień skontaktuj się z administratorem." Tylko, że jest jeden problem JA JESTEM ADMINISTRATOREM  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash: 

 

Heh, pomoże ktoś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie masz uprawnień to zapisywania w tej lokalizacji. W celu uzyskania uprawnień skontaktuj się z administratorem." wyraznie sugeruję że nie możesz edytować danego katologu ktoś jeszcze używa komputera?

 

P.S Przysłam ci swoje fsgame.ltx , jest przygotowane do grania na modach :)

fsgame.rar

Edytowane przez Allen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie masz uprawnień to zapisywania w tej lokalizacji. W celu uzyskania uprawnień skontaktuj się z administratorem." wyraznie sugeruję że nie możesz edytować danego katologu ktoś jeszcze używa komputera?

 

P.S Przysłam ci swoje fsgame.ltx , jest przygotowane do grania na modach :)

 Tylko ja na nim gram i dzięki za plik :)

Edytowane przez xVegoSs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pszyszłosć

  Klikasz PPM na danym pliku, wbijasz we właściwości, następnie zabezpieczenia i edytuj. Tu masz listę grup i osób które mają dostęp do pliku oraz jakie mają one uprawnienia wgląd/edycja/przenoszenie/inne. Wystarczy że dodasz swoje konto i na dole dasz pełen dostęp, zapiszesz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pszyszłosć

  Klikasz PPM na danym pliku, wbijasz we właściwości, następnie zabezpieczenia i edytuj. Tu masz listę grup i osób które mają dostęp do pliku oraz jakie mają one uprawnienia wgląd/edycja/przenoszenie/inne. Wystarczy że dodasz swoje konto i na dole dasz pełen dostęp, zapiszesz i tyle.

No  wiem, że też o tym nie pomyślałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.