Jump to content

A gdyby tak ...


Recommended Posts

Od kilku dni chodzi za mną i nie daje mi spokoju wymiana flaków w piecu. Nie wiem co zrobić bo ilekroć odpędzam te złe myśli to wracają ze zdwojoną siłą. Mój mózg usilnie stara się wcisnąć mi jakieś podejrzane wytłumaczenia typu że z obecnych części zrobię dobry komputer synowi i dlatego warto kupić nowe (sprytnie mnie podpuszcza nie ?) :tongue: No generalnie dumałem i dumałem i wydumałem takie coś. Może jak to przeleję na "papier" to zły duch odejdzie ? Co myślicie o takich częściach ? 
 
 
 
 
 
A sio zły duchu !
 
W sumie temat jest rozwojowy bo i tak najwcześniej kasę naskładam na początek przyszłego roku :)
Link to comment
Share on other sites

O kurczę taka karta graficzna! Fiufiufiu... Ona jest świetna, ale bardzo droga. Jeśli masz kasę bierz. Ja biorę sobie tańszą alternatywę- GeForce 660.

Lepiej abyś wziął sobie Intel CORE i5 (najnowszej generacji) . Potencjału i7 i tak nie wykorzystasz i bierze ona sporo prądu. :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o pobór prądu to zależy od modelu ale to są naprawdę niuanse raczej bym sie tym nie sugerował przy wyborze procesorów, a jeśli już to karty graficznej. 4770K to procesor na pare lat snoork ma racje potencjału nie wykorzystasz, polecam ci tańszą wersję 3770K nie wiele odstaję od tego potwora a cena niższa :P Jeśli chodzi o grafikę pamiętaj żeby zawsze sugerować się szybkością rdzenia(sam sie na tym przejechałem) robią chwyt na dużą ilość pamięci a wsadzają jakiś zszajsowany procesor :), grafika jest oczywiście ok mówię tak na przyszłość bo piszesz ze dopiero za rok składasz także dużo się może jeszcze zmienić, co do RAMu też poczekaj bo w 2014 planowane wejście DDR4.

Edited by Allen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.