Skocz do zawartości

Оп-2 wyłączenie antyczita


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jak pewnie wiecie z poprzedniego tematu to wyłączyłem antyczita, oto jak to zrobić:

 

UPDATE 2.09 fiks 2:

 

 

Link do paczki na wersję 2.09 V5 : http://1drv.ms/1JGBbCQ

 

Ochrona plików jest wyłączona.

 

Było jeszcze multum zabezpieczeń, które wywaliłem. Robiłem testy I wydaje mi się, że wszystko jest OK aczkolwiek do samodzielnego sprawdzenia.

 

 

 

 

Stara wersja - 2.07

 

Link do paczki na wersję 2.07 : http://1drv.ms/1bJrLGx

 

Wyłączenie antyczita:

 

Najpierw wgrywamy paczuchę.

 

W paczce są też konfig I skrypty wyciągnięte z plików DB moda. Można sobie zmieniać do woli, oczywiście tylko do nauki I zabawy ;) Przykładowo został wgrany "sczitowany" actor.ltx

 

Nieaktualne:

 

Antyczit w OP-2 najprawdopodobniej sprawdza nazwy plików a później ich md5 aby upewnić się czy są niezmienione ale twórcy się przy nim nie popisali hehe ;)

Załóżmy, że skrypt sprawdza pliki w gamedata, trafia na mój actor.ltx, md5 się nie zgadza, crashuje grę.

Teraz jeśli w pliku system.ltx, który zawiera odniesienia do wszystkich innych plików zmienimy #include actor.ltx na #include actor1.ltx to antyczit będzie sprawdzał pliki w gamedacie i trafi na actor1.ltx . Nie ma go na liście do sprawdzenia więc go puści a system.ltx go załaduje jako normalny actor.ltx i w ten sposób uruchomiłem swój zmodyfikowany actor.ltx, który dodaje mi prędkości (nie chce mi się tyle biegać) ;)

 

Tak można zrobić z prawdopodobnie każdym plikiem a jeśli jakiś jest na sztywno wpisany w exe lub gamedate to hexem pewnie się da podmienić nazwę i ruszy hehe ;)

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmiany:

 

 

wersja 0.2 :

 

+ Usunięto dodatkowe zabezpieczenia na skakanie

+ Usunięto dodatkowe zabezpieczenia na spawn itemów

+ Usunięto dodatkowe zabezpieczenia na dodawanie kasy

 

wersja 0.3 :

 

+ całkowicie wyłączono ochrone plików, teraz plik może nazywać się również actor.ltx bez modyfikowania nazwy.

 

wersja 0.4

+ usunięto dodatkowe zabezpieczenia wprowadzone w patchu 2.09

wersja 0.5

+ dodano system.ltx do nauki i zabawy :)

+ dodano spolonizowany achievments.ltx 

 

 

Jakby w którymś momencie napisało wam jednak jakimś cudem, że czitujecie to proszę o kontakt, zaraz to skorygujemy  ;)

Edytowane przez Godlike
Nowa wersja v5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.