Skocz do zawartości

Zamknięte drzwi w sterowni monolitu


Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie ;)

 

Mam dosyć duży problem w sterowni monolitu.

Mianowicie idąc od strony sarkofagu drzwi wejściowe do pomieszczenia w którym rozmawialiśmy w fabule podstawki z przedstawicielem "Świadomości-Z". I żadnym sposobem nie jestem w stanie ich otworzyć - strzelałem, granatami rzucałem, próbowałem w zawiasy broń wrzucić i jeszcze kilka innych sposobów. Znacie na to jakiś sposób - jak przedostać się do tego pomieszczenia i dalej na CEA-2? Na wstępie wspomnę że jeszcze nie wykonałem zadania na teleporty monolitu u Łukasza [właśnie po to się przebijam na CEA-2).

Ktoś coś wie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomieszczenie zamyka się fabularnie. Idąc z fabułą podstawki, powinieneś wejść do niego, zostać zamknięty, pokonać poltergeisty, rozwalić te generatory, porozmawiać ze Świadomością Z, teleportować się na CEA-2. Jeżeli to twoja pierwsza wizyta w Sarkofagu to zapewne musiałeś sie cofnąć w momencie aktywacji skryptu. Drzwi się zamknęły, ty zostałeś na zewnątrz. W tym wypadku tylko wcześniejszy zapis i ponowne podejście do tematu. Jeżeli to kolejna wizyta w Sarkofagu to to pomieszczenie ma być zamknięte. Zostanie otworzone daleko, daleko później, już po skończeniu podstawowej fabuły solianki, przy zadaniach związanych z Błyskawicą i Martwym Miastem. Jedynym sposobem by się dostać na CEA-2 są teleportery Monolitu, by je zdobyć trzeba zrobić zadanie Łukasza na mózgi kontrolerów. Jeśli nie wyzbierałeś mózgów podczas pierwszej wizyty na CEA-2 to jeden mózg dostaniesz od mechanika Wolności za zadanie na imadło a drugi znajdziesz przy trupie monolitowca na lokacji ATP, Jest tam taka opuszczona chatka gdzieś w górnym prawym rogu mapy. Przy niej leży rzeczony trup. Mózgi kontrolera z CEA-2 można też znaleźć w schowkach Kolekcjonera, ale nie pamiętam konkretnie w którym. Na póżniejszym etapie gry Duch otworzy stałe przejście z Sarkofagu na CEA-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.