Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Chciałbym po raz kolejny poprosić o pomoc w skompletowaniu zestawu ubrać do ACU (Army Combat Uniform) Stanów Zjednoczonych Amreyki Północnej. Brakuje mi kilku elementów i nie wiem z jakich stron mógłbym dostać konkretny mil-grade sprzęt a nie jakieś knock-offy.

Oto brakujące elemęty.

-T-Shirt (Olive Drab)

-M65 Combat Jacket (UCP)

-Desert camo Combat boots (Desert tan, rozmiar 45/46)

-Modular Lightweight Load-bearing Equipment (MOLLE) (UCP)

-Army Combat Uniform (ACU) Coat (UCP)

-Fingerless Tactical Breacher gloves (Desert tan)

Waluta w jakiej będzie cena nie ma znaczenia :)

Z góry dziękuję najserdeczniej za pomoc! Spełnicie moje marzenie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić jakich butów szukasz, mogę jedynie podpowiedzieć że do ACU są przewidziane Belleville 790 do umiarkowanej pogody, na ciepłą to coś z serii 300, nie pamiętam dokładnie. Co do koszulki, Olive Drab do ACU chyba tak niezbyt, prędzej kolor piaskowy albo jakiś Foliage green. Co do kurtki, M65 w UCP nie było wprowadzane na pełną skalę, do stylizacji czy do czego Ci ten mundur potrzebny moim zdaniem prędzej pasowała by kurtka ECWCS.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej myślałem o zwykłym noszeniu tych ubrań:D Jakoś bardzo mi się podoba UCP. Co do butów to czy mógłbyś polecić jakąś stronę z której mógłbym dostać te buty (wariant na umiarkowaną powinien być w porządku)? Z koszulką momieszały mi się wzory koloru:D Foliage green pasuje perfekcyjnie. A M65 w UCP bardziej przypada mi do gustu:laugh:. I mam takie pytanie czy powinien szukać jakiegoś specyficznego wariantu M65 tak by nadawałąby się do noszenia przez cały rok (zimą temperatura nie stanowi dla mnie problemu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej szukać tych butów na Allegro lub różnych sklepach internetowych. Dużo towaru jest w tym sklepie http://usarmy.pl/buty-o_c_121_1.html, ale ceny tam takie że ojeny. Ja kupiłem swoje Belleville 790 (umiarkowana pogoda) na OLX za jakieś 320 zł, służą mi już dwa lata i noszę je o każdej porze roku. Co do M65, wszystkie różnią się tylko kamuflażem (nie licząc tej w UCP, ta nie ma pagonów i ma rzepy na ramionach bodajże), jak zdejmiesz podpinkę to nie jest aż tak gruba, materiał NYCO twill i jakaś podszewka. Może coś jakbyś miał dwie bluzy od munduru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.