Jump to content

Ranger801

Elitarni
 • Posts

  565
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Ranger801 last won the day on January 13 2019

Ranger801 had the most liked content!

About Ranger801

 • Birthday 05/21/1999

Profile Information

 • Ruble
  28135
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Winchester Model 1887 skrócony

Recent Profile Visitors

5,588 profile views

Ranger801's Achievements

Ekspert

Ekspert (9/21)

 • Odznaka za przetłumaczenie 1 modyfikacji Rare

Recent Badges

1.4k

Reputation

 1. Spróbuj wczytać zapis z wejścia na lokację i jeszcze raz rozegrać fragment z kopalnią. Pamiętam, że u mnie to pomogło, bo też miałem taki problem.
 2. Gotowe. https://stalkerteam.pl/forum/515-op-21/
 3. @Necrontyr8989 Możesz zmienić format nawet paintem. A zbaczając z tematu, po co Ci tyle kont? @Necrontyr @Necrontyr89 Sprawa zakończona w PW.
 4. @Necrontyr8989 To może nie wrzucaj screenów w .bmp
 5. Trochę wątpię żeby skończyło się na tym pliku, ale trzymaj: https://yadi.sk/d/o4tW7XnXXt8TTw Przeniosłem też temat do bardziej odpowiedniego działu.
 6. Wywaliłem przestarzałe dane z pierwszego posta. Powinno być nieco czytelniej.
 7. To weź z podstawki. Podsyłam, jeśli nie masz. alife.ltx
 8. @kondotier Myślę że skoro reszta elementów jest w spoilerach, to i to powinno. Jednak uwydatniłem ten punkt, żeby bardziej rzucał się w oczy.
 9. @kondotier Błąd jest opisany w pierwszym poście. Trzeba usunąć gamedata\config\misc\zone_kampfire.ltx.
 10. Linki naprawiłem, ale i tak nie da się pobrać. Jakiś grubszy problem.
 11. To może raz i ja podzielę się swoimi przeżyciami w Armie 2. Sięgnąłem po paczkę misji Sandera rozgrywającą się w Takistanie, bo bardzo lubię misje w stylu Afganistanu czy Iraku. Celem jednej z misji jest zniszczenie konwoju wroga, a następnie wycofanie się na tereny zajęte przez sojuszników. Wcielamy się w rolę amerykańskiego operatora sił specjalnych. Pod swoją komendą mamy jednego specjalsa oraz takistańskich bojowników walczących po stronie NATO. Na drodze po której miał jechać konwój rozmieściłem aż czternaście ładunków wybuchowych. Po zaminowaniu drogi zajęliśmy pozycje na wzgórzu. Niezbyt dogodne miejsce na zasadzkę, ale nie było czasu na dokładniejsze rozmieszczenie. Kiedy pierwszy pojazd najechał na ostatni ładunek, zdetonowałem całość. Niestety szybko okazało się, że nawet ta ilość nie starczyła, by pozbyć się wszystkich pojazdów. Resztę przyszło ściągnąć z RPG i "podobijać" resztkami ładunków wybuchowych. By dostać się na swoje terytorium trzeba było przedzierać się przez góry niecałe pięć kilometrów. Wkrótce potem zostaliśmy zaatakowani przez helikopter wroga. Fartem udało mi się zestrzelić go z RPG. Trafiony helikopter prawie zwalił mi się na łeb. Po dłuższym czasie walk w górach dotarliśmy do celu. Obeszło się bez strat.
 12. Po tym, co wstawił @Fizzed przypomniało mi się parę moich wynalazków sprzed kilku lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity