Jump to content

kubastalker123

Turysta
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

About kubastalker123

 • Rank
  Wędrowiec
 • Birthday 01/12/1973

Profile Information

 • Ruble
  0
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  I5
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Nowy Sącz
 • Broń Główna
  AK
 • RAM
  8
 • Karta graficzna
  GFORCE 1050
 • System operacyjny
  WIN10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zacząłem jeszcze raz. Na spokojnie na Wysypisku. Udało mi się znaleźć dok na RL wczesniej go nie było. I Idę do przodu.
 2. Ale w szklanym tunelu nie maiłem dialogu z Zarką i ona chyba tam została. Poszukam w jaskini może się namyśliła. Na Zatonie brak Zarki.
 3. Podpowiedzcie jak wyjść z Zatonu. Z Odchłani po wskrzeszeniu Luki i Ducha przeskoczyłem na Zaton. Ale jak stąd wyjść?
 4. A teraz to już kich ostateczna. Nie ma dialogu w Szklanym Tunelu z Zarką ani z drugą panią . Przypomniałem sobie że nie miałem dokumentu dotyczących PSI - w RL. Kondotier co znaczy trzeba się pomęczyć. Nie wiem co zdjełat.. A na dodatek przy próbie zakupu znacznika wywala do pulpitu. Zaczynam podejrzewać że to wina mojego repacka.
 5. Dobrze. Będę szukał tego drzewka. Swoja drogą zastanawiam się czasami jak ktoś to znalazł? Chyba że idąc inna drogą można tą informację uzyskać od kogoś. Jeszcze jednio wziąłem zadanie na mózg w X16 i ... zleceniodawca zginą. Chyba przeszło że zadanie anulowane. Czy to może jest istotne dla fabuły?
 6. Przyznam się że się pogubiłem dosyć mocno. Teraz dotarłem do Genratorów przez Placówkę. Wyłączyłem anteny. I gdzie iść ? Na Zastawę przejście mi nie działa. Raczej na Poligon ŚWIADOMOŚCI. Chyba że do Mózgozwęglacza 2 Gdzie szukać Strażników Mapy. Chciałem iść z Generatorów do Szklanego Tunelu ale nie mogę znaleźć tego powalonego drzewa.
 7. Z tymi smartfonami to tak myślałem nie będę się przejmował. W Tunelu Szklanym nie byłem. I u Strażaków też. Niestety brak czasu. Ale martwi mnie to że nie ma arta śmierci Kła. Po zabrani dokumentów z sejfu obok ciała Kła pojawił się na mapie. Ale nie ma się jak do niego jak dostać poza tym się przemieszcza. Ocień stanna.
 8. Cichy opisuje wyjście z X-8 do Metra a później na CEAZ. /cz4/ "W podziemiu, poniżej krat Wema jest teleport - po wejściu w niego lądujemy przed przejściem do Metra. Z kolejnego przejścia znalazłem się na CEZAS. Tu znalazłem ciało z dwoma smartfonami. " Akurat ja wychodziłem z pomieszczenia magazyn z bronią. W kącie jest groza i wtedy przenosi do Sterowni tunelem. Czy te smartfony są istotne, nie mogę ich znaleźć. Jakaś podpórka. Wariat liczę na Ciebie.
 9. proszę o podpowiedz jestem na Jupiterze mam schowek na środku kamieniołomu. Jak go wezmę to nadlatują helikoptery Z Swiadomosci. Mam nawiązać łączność. Robię to i mam 1 min na dotarcie do kogoś. I teraz mam walczyć z helikopterami czy co.. . O co tu chodzi. A może zostawić ten schowek w spokoju na razie. Helikoptery ładują do mnie natychmiast. Dajcie jakąś podpórkę.
 10. Podpowiedzcie jak wyprowadzić człowieka z pola minowego na Jupiterze. Co się nakombinuje i nic. Zawsze włazi w jakąś minę i koniec. A jeszcze ma inne drogi przechodzenia.
 11. Radar zawsze mnie odstręcza...ale pójde tam najpierw a pózniej Jupiter. Kła zostawię sobie jeszcze. No własnie nie ma dokumntu RL wg poradnika. Liczę na nieobliczalność moda i że mi go ofiaruje w kórymś momencie.
 12. No właśnie obecnie siedzi bunkrze profesor Simonow i tego zestawu tam nie ma. Simonow przyszedł z Agro / naukowcy przy norze snorków tajemnicza znikająca postać/. Nie wiem czy iść za Kłem czy ruszać na Jupiter z Jantaru. ? Nie ma zadania na Jupiterze. Brakuje mi dokumentów nr5. Kupiłem na RL schowek za 100000 ale go tam nie było. U monolitowca w skrzyneczce też go nie znalazłem. Ostatni przy wizycie Dziadek dał mi skoczka i to jest dobrze.
 13. Mam zlecenie w Limańsku na fleszke z filmami dla Wolności tam na dach prowadzi teleport. Ale jak tam się dostać ? Ciekawostka /chociaż pewnie zaraz się okaże że żadna/ na Jupiter dotarłem tunelami.
 14. e spanikowałem Idę ci ja z kokonem do Baru a tam pod ciężarówką Luka leży no taszczę go bliżej Baru na razie nie wiem gdzie. Nie znalazłem dokumentów u monolitowca w RL. Zobaczę na razie mam tylko dwa dokumenty. Czy na kordon przechodzić przez złodziejski teleport czy za pomocą przewodnika.? Repack od Time Gap. Mam przejście z Agro na Bagna. Czy iść już tam czy najpierw na Kordon.?
 15. Z tego co czytam to w repacku nie doniosę Luki do Baru i chyba tak jest bo doniosłem go do przejścia do Baru przechodzę ja i nie mam Luki żeby go ponieś dalej czyli będzie kicha. Jeszcze jedna rzecz które ulepszenia broni mam zanieś na Agro mam 4 skrzynki.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity