Jump to content

koolkin

Stalker
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Ruble
  372
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • O mnie
  ... потому ненавижу книг ...

Recent Profile Visitors

386 profile views

koolkin's Achievements

Turysta

Turysta (2/21)

24

Reputation

 1. Popatrzeć na poprzednią stronę i modlitwa o niewygaśnięty link. Tak czy inaczej rozwiązanie w takim fiksie.
 2. @dawid321_1W zasadzie wędkę już masz. Przenieś sobie ten komplet z Pobrane gdzie Ci się tam widzi, oby nie do ProgramFiles(x84). Gra-baza gotowa (nic nie trzeba rozpakowywać). Plik xrLost zabiera cię do znanego już launcher'a. Z nastrojkami sobie poklikasz to się zorientujesz. W boksikach pyta o: oczekiwanie na naciśnięcie klawisza, bez keszowania, spawner i v-sync. Zapisujesz ustawienia takim "Zapisać" w rejonie pod boksikami. Aby grać kliknij w prawym dolnym narożniku 'Играть'. Ja jestem od dawania wędki, ryb masz aż nadto w dodatkach itp. Przyjemnej gry.
 3. @dawid321_1Siemka. Zacznij od ściągnięcia launcher'a. U mnie tego z Moddb nie przepuszcza dostawca internetu (provider) bo to jakieś samo zło, więc może lepiej ten drugi. Ściągnięte - odpal. Będzie ostrzegało, że zło i nieszczęście na horyzoncie. Bez ryzyka nie da rady? Ja tam klikam "mimo to uruchom". Tu po lewej, na górze, kliknij "проверить наличие клиента" Odezwij się jak się przemieli.
 4. Taki trochę chichot historii/miszcz złotej łopaty. Groza w PSz2 wersja rus 2.1.190 z celownikiem PO 4x34. A tutaj, w realu, cały zestaw z nowym PO 4x34 http://depotmilitary.com/index.php?id=1036
 5. Temat w sumie szerszy niż LA. Jak w powiedzeniu "Każda potwora znajdzie swego amatora". Wydaje mi się, że jednak lepiej, że cokolwiek robią. Przychodzi na myśl ten wycofany przez autora mod po "uporczywej" krytyce. Wiadomo w torrentach nic nie ginie tylko słabnie, ale gest wymowny. Wyważona, konstruktywna krytyka +prawo autora do własnego widzimisie to chyba taki złoty środek. Jak by nie patrzeć mod to produkt darmowy, nikt nikogo nie zmusza do grania. Piszę ogólnie - @ArNienie bierz nic personalnie, nie w tym rzecz. Parę ciepłych słów, niekoniecznie prawdziwych, przynosi często lepsze wyniki niż "najprawdziwsza" krytyka. Na dłuższą metę. ps. coś jak herbata z cytryną, większość preferuje z cukrem.
 6. @Starika..A podeślij ze trzy sejwy: z doliny szorochow, z doliny kamni i SPRZED doliny szorochow. Zainteresowałem się. O tym nigdzie nie ma - to wystarczy by drążyć. Grasz na nowym z jedną panią?
 7. @Starika.. Tak na szybko. Wynik 3 minut w rus świecie. А белый зомбак...если не появляется, значит однозначно, где-то мололитовец сбежал и спрятался. Если зомбак погибает, появляется Лука без вариантов. A biały zombiak ... jeśli nie pojawia się to jednoznacznie uciekł gdzieś monolitowiec. Jeśli zombiak (biały) ginie, pojawia się Luka bez (innych) wariantów. Słowa Quote z http://old.ap-pro.ru/forum/37-92088-1 Raczej błąd gry chyba ???
 8. @vidkunsenDzięki za tłumaczenie. Na co dzień z partnerem z pracy rozmawiam po rosyjsku i zapominam, że nie każdy leci na automacie z językiem w głowie. @Szczepan9205Wiadomo. To tylko taka ciekawostka.
 9. Takie moje trzy grosze. Cytat : В реальности данный оптический прицел невозможно установить на ОЦ-14 «Гроза», так как для него существует отдельный прицел ПО 4x34. Tyczy się to oryginału. Link https://stalker.fandom.com/ru/wiki/Гром-С14.
 10. @kondotier Trochę dziwne jest to, że bywają problemy z robaczywym instalatorem. To zwykle, toczka w toczke, instalka Stalker COP. Dla leniwych, na poczekaniu: Odpalić setup.exe Aaeza> Aaeza> Tutaj w "Iacia" na górze wybór ścieżki (explorator) i prosta Aaeza> Pierwszy box pyta: DON'T create a Start Menu folder? Drugi box pyta: Create a desktop shortcut? Aaeza> i można iść wstawić czajnik na gaz/prąd.
 11. @Starika..Moze po prostu napisz w czym rzecz.
 12. koolkin

  Diana

  Kombinezon musi być 100%.
 13. koolkin

  Diana

  Na tą posuchę co jest teraz musi wystarczyć Diana. (I jej Sekrety) Gram na rus podstawce i to powinna być 1.0004. (Lepiej to napisać WOŁAMI w p. Instalacja.) Mod jest wtedy dużo grzeczniejszy.
 14. koolkin

  Diana

  Jest takie małe ułatwienie, powiedzmy "fabularnie". https://yadi.sk/d/QUqHQxWHrQQTr Po rozpakowaniu i wrzuceniu gamedata do głównego katalogu gry na minimapie i mapie pokazują sie strzałki i miejsca ponumerowane do "prawilnego" przejścia. źródło tych sensacji: http://stalker-worlds.ru/forum/topic/2407-stalker-mod-diana/
 15. Zgodnie z radami na ap-pro zmieniłem render na pełne dynamiczne, restart i działa. ssq_koolkin_12-15-20_01-40-00_(az_radar).tga
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity