Jump to content

Cromm Cruac

Zasłużony
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Cromm Cruac last won the day on February 5 2013

Cromm Cruac had the most liked content!

Community Reputation

124 Przyjacielski

About Cromm Cruac

 • Rank
  Twardziel
 • Birthday 05/25/1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://stalkermods.crommcruac.com

Profile Information

 • Ruble
  2888
 • Procesor
  Intel Core i5 2550K 3.4GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Londyn (Bielsko-Biała)
 • Broń Główna
  Vintar
 • RAM
  8GB DDR3 1600Mhz
 • Karta graficzna
  nVidia GTX 660 Ti
 • System operacyjny
  Windows 7 x64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, POLONIZACJA MODA GEONEZIS 1.7 PL nie da się pobrać, jest możliwość pononwgo uplouda? 

 2. Oczywiście wszystko to Twoja zasługa i należy Ci się za to medal z ziemniaka. Naprawdę bardzo mi przykro ale nie wiedziałem, że aktywność na tym forum jest obligatoryjna. Dzięki temu, że z taką pasją ująłeś się za zignorowanym przez nas użytkownikiem pozbyłeś się innego. Przypomniałeś mi również dlaczego tak mało się tu udzielam i dlaczego powstało StalkerUniverse. Do zobaczenia na konkurencyjnym (jak to sam nazwałeś) forum. Over and out.
 3. Wiem Za to ty zająłeś się teoretyzowaniem (nawet nie masz AA2) i narzekaniem jacy to jesteśmy 'be'. I owszem bronimy swojego dzieła przed atakami kogoś kto nawet nie zadał sobie trudu ściągnięcia moda. A odpowiadając na pytanie: jest możliwe chociaż nie w całości. Jak napisamo wyżej, można skopiować wybrane elementy jak levele, tekstury, dźwięki, skrypt pogody. Oprócz tego przy odrobinie doświadczenia w skryptach można dodać UI, dynamic huda itp. Dll-ek nie kopiujemy ale możemy spaczować te z 1.0004 na większy dystans wyświetlania trawy.
 4. Po pierwsze @Vandr ma rację jeśli chodzi o 'uniwersalność' patcha 1.0006. Wszystkie obecne wydania gry zawierają ten właśnie patch (względnie 1.0005) - na przykład Steam. 1.0004 jest popularny na wschodzie ale prawda jest taka, że ruscy mają za przeproszeniem w dupie modyfikacje graficzne. Jeśli coś nie ma nowej fabuły, i pierdyliarda nowych map i broni to jest zjechane w komentarzach tak, że się tego czytać nie chce. Nie wierzysz, to poczytaj tematy o AA2 na ruskich forach. A jak nie daj Boże mod poprawia grafikę (jak AA2) to jest to traktowane jak bluźnierstwo i 'mordowanie ich narodowej gry' (to był cytat). Tak więc wybacz ale z pełną premedytacją AA2 zostało zorientowane, że tak powiem 'na zachód'. Stąd publikacja moda na portalu ModDB.com i wybór patcha 1.0006. Po drugie, połączenie AA2 z JAKIMKOLWIEK modem jest relatywnie proste. Połączenie jego elementów z Apokalipsą zajęło mi jakieś 2h. NIe wrzucałem oczywiście wszystkiego bo byłoby to bez sensu. Np. po diabła wrzucać elementy gameplaya zwiększające 'immersję' do moda, któremu bliżej do Call of Duty, i który obiera grę z jej najważniejszej zalety: walki o przetrwanie. Po trzecie wreszcie, czytając Twoje wypowiedzi @The Emperor odnoszę wrażenie, że masz do nas żal, że nie zrobiliśmy tego moda dla TEGO forum.
 5. Nigdy nie spotkałem się z tym, żeby particle powodowały wyloty. Owszem, czasem się tak dzieje, jeśli brakuje jakiejś tekstury użytej w nowym particlu. Może się też zdarzyć, że zainstalujesz jakiś mod na bronie, które w konfigach wykorzystują nowo dodane particle a nie ma ich w particle.xr. Wtedy przy każdym strzale masz wylot. Ale same z siebie na pewno nie. I wcale nie trzeba do ich wyświetlenia żadnej super maszyny bo taki partikl ma tyle polygonów co model trawy. Ja również zgadzam się ze swoimi poglądami No to o co te żale? Wielu ludzi ściągnęło i gra w AA2 i żaden nie raportował, że particle powodują jakiekolwiek problemy.
 6. Łooo... tort! Lubię tort! Zwłaszcza, że jest mną! Dzięki chłopaki
 7. Fragment wywiadu z Sergiejem Gruszko (GSC), który rzuca nieco światła na przyszłość LA: Pełen wywiad: tutaj
 8. Nom, takim programem do generowania drzew. Zrobiłem w nim wszystkie drzewka do Absolute Nature 3
 9. O ja pier... odjazd totalny. Idę robić takie coś do Stalka EDIT: O, to zamiast iglastych:
 10. Cromm Cruac

  Far Cry 2 i 3

  Masz po jednej skrzynce na każdy rodzaj broni (podręczną, główną i specjalną). Do każdej możesz włożyć jedną broń. Ta broń magicznie przenosi się do każdego safe-hausu i może być zamieniona z tą, którą akurat nosisz. Np. masz w łapie złotego kałacha. Wkładasz go do skrzynki w arsenale (budynki koło sklepów z bronią). Ze ściany bierzesz szotgana. Jedziesz do safe-housa i tam możesz złotego kałacha wyjąć ze skrzyni a zostawić szotgana.
 11. U mnie np. na kompie w pracy nie działa ALT-c (ć) a w domu działa. Oba systemy te same W7 x64 i oczywiście klawiatura polska programisty ustawiona. Na szczęcie kombinacja ze stareńkiego Win 3.1: SHIFT + ` (klawisz pod esc) a potem c wciąż działa
 12. Cromm Cruac

  Far Cry 2 i 3

  Nie, złoty nie niszczy się nigdy. Niestety jak go zostawisz na ziemi to zniknie jak tylko oddalisz się z danej lokacji. Jak wykupisz skrzynię to możesz go tam trzymać zamiennie z inną bronią.
 13. Biorąc pod uwagę, że jest mod do F3 i NV, który dodaje kombinezony ze Stalkera to już całkiem jak Stalker
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity