Jump to content

Cromm Cruac

Zasłużony
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Cromm Cruac last won the day on February 5 2013

Cromm Cruac had the most liked content!

Community Reputation

124 Przyjacielski

About Cromm Cruac

 • Rank
  Twardziel
 • Birthday 05/25/1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://stalkermods.crommcruac.com

Profile Information

 • Ruble
  2888
 • Procesor
  Intel Core i5 2550K 3.4GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Londyn (Bielsko-Biała)
 • Broń Główna
  Vintar
 • RAM
  8GB DDR3 1600Mhz
 • Karta graficzna
  nVidia GTX 660 Ti
 • System operacyjny
  Windows 7 x64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, POLONIZACJA MODA GEONEZIS 1.7 PL nie da się pobrać, jest możliwość pononwgo uplouda? 

 2. Oczywiście wszystko to Twoja zasługa i należy Ci się za to medal z ziemniaka. Naprawdę bardzo mi przykro ale nie wiedziałem, że aktywność na tym forum jest obligatoryjna. Dzięki temu, że z taką pasją ująłeś się za zignorowanym przez nas użytkownikiem pozbyłeś się innego. Przypomniałeś mi również dlaczego tak mało się tu udzielam i dlaczego powstało StalkerUniverse. Do zobaczenia na konkurencyjnym (jak to sam nazwałeś) forum. Over and out.
 3. Wiem Za to ty zająłeś się teoretyzowaniem (nawet nie masz AA2) i narzekaniem jacy to jesteśmy 'be'. I owszem bronimy swojego dzieła przed atakami kogoś kto nawet nie zadał sobie trudu ściągnięcia moda. A odpowiadając na pytanie: jest możliwe chociaż nie w całości. Jak napisamo wyżej, można skopiować wybrane elementy jak levele, tekstury, dźwięki, skrypt pogody. Oprócz tego przy odrobinie doświadczenia w skryptach można dodać UI, dynamic huda itp. Dll-ek nie kopiujemy ale możemy spaczować te z 1.0004 na większy dystans wyświetlania trawy.
 4. Po pierwsze @Vandr ma rację jeśli chodzi o 'uniwersalność' patcha 1.0006. Wszystkie obecne wydania gry zawierają ten właśnie patch (względnie 1.0005) - na przykład Steam. 1.0004 jest popularny na wschodzie ale prawda jest taka, że ruscy mają za przeproszeniem w dupie modyfikacje graficzne. Jeśli coś nie ma nowej fabuły, i pierdyliarda nowych map i broni to jest zjechane w komentarzach tak, że się tego czytać nie chce. Nie wierzysz, to poczytaj tematy o AA2 na ruskich forach. A jak nie daj Boże mod poprawia grafikę (jak AA2) to jest to traktowane jak bluźnierstwo i 'mordowanie ich narodowej gry' (to był cytat). Tak więc wybacz ale z pełną premedytacją AA2 zostało zorientowane, że tak powiem 'na zachód'. Stąd publikacja moda na portalu ModDB.com i wybór patcha 1.0006. Po drugie, połączenie AA2 z JAKIMKOLWIEK modem jest relatywnie proste. Połączenie jego elementów z Apokalipsą zajęło mi jakieś 2h. NIe wrzucałem oczywiście wszystkiego bo byłoby to bez sensu. Np. po diabła wrzucać elementy gameplaya zwiększające 'immersję' do moda, któremu bliżej do Call of Duty, i który obiera grę z jej najważniejszej zalety: walki o przetrwanie. Po trzecie wreszcie, czytając Twoje wypowiedzi @The Emperor odnoszę wrażenie, że masz do nas żal, że nie zrobiliśmy tego moda dla TEGO forum.
 5. Fragment wywiadu z Sergiejem Gruszko (GSC), który rzuca nieco światła na przyszłość LA: Pełen wywiad: tutaj
 6. Na pewno wyższe niż SoC bo levele mają dużo bardziej skomplikowaną geometrię. Myślę, że wymagania są teraz na takim poziomie jak dla CoP. Pomoże większa ilość RAMu (3GB) i szybsza grafika ale nie musi to być jakiś najnowszy kombajn. Z tego co wiem na GTX 260 chodzi całkiem nieźle.
 7. Można strzelać z 3 osoby. Widok TPP jest w pełni funkcjonalny w LA, nie tylko do biegania jak we wszystkich Stalkach.
 8. Niestety już nie :( 'Dymu' nie robimy i nie było to naszym zamiarem. Planowaliśmy premierę na 28 września ale to było w styczniu i myśleliśmy, że zdążymy. Niestety wyszło jak wyszło. Głównym powodem jest to, że silnik został zupdejtowany tak mocno, że w testach wyszło milion problemów, które wciąż próbujemy naprawić. Oprócz tego beta-testerzy wyłapują masę niedoróbek w skryptach, grafice, które przeoczyliśmy przy produkcji. Istnieją również powody od nas niezależne i musieliśmy datę premiery przesunąć na czas nieokreślony. Pełny tekst oficjalnego komunikatu tutaj
 9. Musisz u handlarza (np. Żulowskiego na Skadowsku) kupić narzędzia do wymiany celowników. Teraz umieszczasz broń z celownikiem w prawym slocie i klikasz 2x na ikonę narzędzi w plecaku.
 10. Po prostu użyj celownika w ekwipunku (tak jak np. apteczki albo śpiwora). Musisz mieć broń w prawym slocie i mieć ją wyciągniętą.
 11. No niestety, bez tekstur AF3 nie będzie działał poprawnie i nie ma sensu używanie go bez nich. Mógłbyś spróbować AF3 z niższą jakością tekstur (do wyboru przy instalacji). Możesz również obniżyć jakość tekstur w opcjach. Nie wpłynie to co prawda na jakość tych z AF3 ale za to cała reszta zajmie mniej RAMu. AF3 jest całością i wycinanie z niego poszczególnych elementów jest bardzo trudne jako, że skrypty i konfigi różnych jego części wykorzystują się nawzajem.
 12. Nie uważam, że balans obrażeń w tej wersji moda jest skopany. Po prostu opiera się on na sile broni w realu. Tak to już jest, że większość prawdziwych urządzeń do robienia krzywdy ma podobne parametry i rzeczywiście ilość zadawanych obrażeń zależy od amunicji. Niestety sprowadza się to do tego, że jak napisał @Colego wybór broni jest oparty na wyglądzie i cała ta tabelka nie ma sensu. A może o to właśnie autorowi chodziło, żeby uśrednić wszystko i strzelać z czego mu się podoba. No bo z drugiej strony jak się znajdzie w vanilii przy jakimś trupie albo w schowku Vintara to już się go nie wyrzuca do końca gry. Tak więc nie jest aż tak źle. Chcemy postrzelać z kałacha, bierzemy kałacha. Chcemy z LR300, bierzemy LR300 i nie musimy się martwić o parametry bo i tak są one zbliżone. Jedynym błędem było danie na starcie broni, która przewyższa wszystko co jest dostępne później (nie licząc RPG, Gaussa i paru snajperek). Mogło by nawet tak być ale, żeby amunicja do niej nie była dostępna w Kordonie i na Bagnach. Jakiś czas temu zabrałem się za modyfikowanie hit_power w zależności od prędkości wylotowej ale zmiana damage-u była tak niewielka, że dałem sobie spokój.
 13. Niestety space_restrictory kryjówek muszą być dopisane w all.spawnie. Swojego czasu poprawiłem adaptację AF3 do Jenota. Dodałem m.in. kryjówki tak, że emisje psi sztormy i fallouty występują na wszystkich lokacjach. Niestety nie wszystko działa jak należy. Np nie wszyscy NPCe chowają się do kryjówek podczas emisji. Ale też podczas niej nie giną :) Nie wiem co SGM miesza w skryptach ale nie udało mi się tego przywrócić. Muszę wreszcie pozbierać wszystkie pliki do kupy i wrzucić to gdzieś.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity