Jump to content

Piotruś

Turysta
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Piotruś

 • Rank
  Gość w Zonie
 1. Genialnie się prezentuje , zapowiada się piękna gra.
 2. Piotruś

  BugTrap

  Tom3kb mam brak pomysłów jak się z tym uporać wczytam inny , wcześniejszy zapis i zobaczę . Jest sposób na tą pamięć jakiś ?? Tom3kb bugtrap załatwiony , moja rada dla innych nie przeczekujcie emisji na wysypisku w hangarze szukajcie schronienia gdzie indziej tam wywala . Może to tylko u mnie tak dziwnie się dzieje ale gram w LA dłuższy czas i tego typu miejsc jest więcej gdzie was wywali z gry po emisji . Dobrej zony stalkerzy Kurcze nie wiem dlaczego ale dodaje mi nowy wpis do starego ?
 3. Piotruś

  BugTrap

  Tom3kb gram w najnowsza wersje Tom3kb zmiana opcji graficznych i rozdziałki nie pomogła , kombinuje dalej .
 4. Piotruś

  BugTrap

  Witam , gram sobie i po emisji na wysypisku wylatuje z takim oto babolem Engine error. Last line in stack trace: CDialogHolder::operator=()+2712809 byte(s) E:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha DC\bins\xrGame.dll Co to może być ??
 5. Z wielką chęcią bym zagrał Cierpliwie poczekam na spolszczenie zapowiada się piękna przygoda !
 6. Sierioża sorki nie tak miałem do końca napisać co myślałem , aczkolwiek wiem że na papierach jest sporo info . Chodziło mi o to że stary zamysł jest tylko w formie pisemnej i nie wiemy jak by to wyglądało i jak by się grało w to złoto .
 7. Sierioża tak naprawdę nigdy się nie dowiemy jak miało być , śmiem twierdzić że to był bym tak nasz słowiański The Elder Scrolls za miast czarów i mieczy broń palna i granaty . Liczę na to że Stalker 2 taki będzie życzę tego sobie i wam wszystkim maniakom tej pięknej gry
 8. Tom3kb oficjalny czy nie dla mnie osobiście liczy się aby mod doczekał się finalnej wersji . Mam świra na punkcie tego LA , wiem co o nim ludzie myślą to kontrowersyjna modyfikacja kochasz lub nie nawidzisz . Możliwe że tak mógł wyglądać CC gdyby go nie okroili , oczywiście grafika była by gorsza bo w LA robi wrażenie co nie znaczy że stary Cień był brzydki . Na targach E3 w 2004 r . pokazano Dead City i stare wysypisko długo nie mogłem zrozumieć dlaczego to wszystko wycieli nie wspomnę o Jeziorze Jantar.
 9. Vidkunsen sprawdzę na pewno , tymczasem gram w LA i przymierzam się do legendarnej złotej kuli ( ze wstydem przyznam nigdy nie grałem ) zainstalowana jest i tylko czeka
 10. Vidkunsen uprzejmie dziękuje za info
 11. Vidkunsen robi to wrażenie nie małe jeśli chodzi o mnie , pamiętam w czasach Obilivion Lost 2.2 takie mody to było marzenie . Ale Stalker żyje swoim życiem i teraz jest sporo bdb modów . Nie ukrywam że mnie interesują tylko modyfikacje fabularne
 12. Witam serdecznie Widziałem ostatnio jak Petrenka ogrywał wersję 1.4008 Extended wiecie coś na ten temat Panowie ? Rosyjskiego ni w ząb , to oficjalne czy nie ? Jestem ciekaw czy kiedyś wyjdzie oficjalna finalna wersja tego moda.
 13. Wszystkiego Najlepszego :)

   

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.