Jump to content

metek58

Doświadczony tłumacz
 • Content Count

  1918
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

metek58 last won the day on April 21

metek58 had the most liked content!

Community Reputation

2039 Przyjacielski

About metek58

 • Rank
  Przemytnik
 • Birthday 08/26/1958

Profile Information

 • Ruble
  88283
 • Frakcja
  Renegaci
 • Procesor
  Intel Intel i5 @ 3.5GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Okolice Bolesławca Śląskiego
 • Broń Główna
  Tunder S 14
 • RAM
  2x 4 GB
 • Karta graficzna
  NVIDIA GeForce GTX 770 2GB
 • System operacyjny
  Windows 7 Professional 64 bit

Recent Profile Visitors

3230 profile views
 1. Z okazji urodzin, zdrówka, kasiorki i wielu radosnych, no i także spełnienia swoich marzeń.
 2. Dużo zdrowia i wszystkiego co dobre z okazji urodzin.
 3. Piękny wierszyk, Aniele. Dziękuję. Mi też zdarza się o czymś zapomnieć. Nie jest to grzechem, gdy nie robi się tego celowo.
 4. Dziękuję za pamięć i życzenia. Sporo wiosen na karku, a jeszcze piec w formie.
 5. Wielu radosnych dni i wszystkiego najlepszego dla obu solenizantów.
 6. Zapisuję WinMerge i Notatnikiem. Nie próbowałem w innych edytorach. Nie znalazłem w Notatniku tego, co pozwoliłoby na taką zmianę. Dzięki, w WinMerge znalazłem opcję wyłączenia tego. Jeśli to pojawi się w Notatniku, to nie wiem gdzie szukać. Już wszystko gra, w WinMerge było ustawione tak, aby robić backup pliku. W Notepadzie też ustawię tak, aby nie było backupu.
 7. Mam problem. Gdy zapisuję plik tekstowy, obok tworzy mi się plik .bak, którego nie potrzebuję. Czy można to gdzieś wyłączyć? Proszę o poradę. Nadmieniam, że dwa dni temu stawiałem system, a przed tym nie miałem tych plików .bak.
 8. Na ukojenie trosk codziennych, tak po pracy...
 9. @yellow, Aniele w świecie Stalkera, życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności i spełnienia swoich marzeń, i oby troski omijały Cię szerokim łukiem.
 10. Dzięki. To dopiero po niedzieli spróbuję, aby nie spaprać czegoś. Nie jest moją mocną stroną grzebanie w Biosie itp. W razie "W", zawsze do serwisu można, a w niedzielę ni hu-hu.
 11. Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-Z97P-D3 System się uruchamia, na razie nie zauważyłem innych problemów, oprócz tych, które wyżej opisałem.
 12. Na początku tygodnia przeszła burza z piorunami nad naszą okolicą i powstały problemy z netem i kompem. W moim przypadku został uszkodzony Livebox i karta sieciowa, która jest zintegrowana z płytą główną. Serwisant stwierdził, że jeśli w płycie nie ma innych uszkodzeń, to dopnie za 50 zeta nową sieciówkę. Zadziałało i mam internet (po wcześniejszej wymianie modemu), ale miałem żądanie systemu, że klucz mam nieaktywny. Znalazłem naklejkę (szukanie trwało dwa dni) i aktywacja się powiodła. Pozostał mi problem z wyłączaniem kompa, bo mimo kliknięcia na zakładkę "Zamknij", po zgaszeniu się diod w kompie, mija 3, 4 sekundy i ponownie uruchamia się system, tak, jak w przypadku kliknięcia zakładki "Uruchom ponownie". Po takim uruchomieniu, nawet kilkakrotnie próbowałem wyłączyć komp, ale za każdym razem ponawiała się historia z samoczynnym uruchomieniem. Nadmieniam, że w sobotę, kiedy byłem w serwisie po naprawę, nie było pełnej załogi, był tylko szef, który tylko pełnił dyżur, ale ze względu na moje długoletnie korzystanie z ich sklepu, to sprawdził sprzęt, na ile jest uszkodzony. To co mógł, to mi zrobił naprędce. Proszę znawców w tejże materii, czy muszę znów odwiedzić serwis, czy jakoś w opcjach to da się zmienić.
 13. Wszystkiego dobrego, @cichy!
 14. metek58

  OP-2.1

  @Kamilek2005. Jeśli jakiś mod jest dla kogoś za trudny, należałoby skorzystać z szerokiej gamy przetłumaczonych modów do trzech części Stalkera, które można znaleźć na naszym Forum. Są w tematach opinie o danym modzie, a jeśli podpasuje, to pobieramy i cieszymy się grą. Przy tym modzie nawet najwięksi twardziele i wyjadacze gry Stalker mogą mieć nie lada zagwozdkę, bo ten "opek" jest wyjątkowo trudny w przejściu fabuły. Nie twierdzę, że nie radzisz sobie w grach, ale jeśli nie miałeś jeszcze styczności i doświadczenia z serią Stalker, to zrób tak, jak wcześniej zaproponowałem.
 15. metek58

  OP-2.1

  Smuci mnie fakt, że pojawiają się pytania o pozbycie się antyczita, jakby to była część fabuły. Spróbujcie korzystać z tego, co daje gra, a zaręczam, że z biegiem czasu nabędziecie wprawy w poruszaniu się w świecie gry, a spędzone z nią chwile, będą bardziej satysfakcjonujące i radochy nie będzie końca. Stara zasada w trudnych grach - CZYTAĆ DIALOGI I POJAWIAJĄCE SIĘ WIADOMOŚCI W CZASIE GRY. To taka mała uwaga z mojej strony. Wybór jednak należy do grającego.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.