Jump to content

Elkitrim

Weteran
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Elkitrim last won the day on August 20 2016

Elkitrim had the most liked content!

Community Reputation

12 Neutralny

About Elkitrim

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  123

Recent Profile Visitors

1242 profile views
 1. A czy można zwiększyć udźwig i podwyższyć skok w tym modzie?
 2. mkk7 jeżeli poczułeś się urażony to na pewno nie było to moją intencją, mój wpis odnosił się bezpośrednio do twórcy moda a nie do braci stalkerskiej.
 3. Wszystko fajnie tylko gra jak dla mnie traci urok kiedy po zabitych nie mogę zbierać towaru i biegać z nim aby po handlować a jest tego trochę. Jest to denerwujące kiedy muszę coś wyrzucać z plecaka albo rezygnować z wzięcia. Co to komu przeszkadza, że ktoś tak właśnie chce grać, nawet i przy grach jest jakaś podła zawiść i skąpstwo drugiemu, naprawdę nie rozumiem tego, przecież to jest tylko gra i zabawa. Bardzo więc proszę jeżeli ktoś sobie z tym poradził o pomoc.
 4. Czy ktoś z Was podnosił udźwig gg, bo tradycyjny sposób u mnie nie zadziałał choć w plecaku pokazuje, że jest podniesiony. Denerwuje mnie to, że tyle sprzętu po braciakach zostaje a ja go nie mogę podnieść. W ten sposób to ja się majątku do końca gry nie dorobię i będę biegał jako gołodupiec po Zatonie. Jeżeli ktoś to skutecznie zrobił a wierzę, że na pewno tak to prosił bym o podpowiedź.
 5. mkk7 U mnie w tym miejscu co pokazałeś pod paskiem zdrowia jest rysunek Wintoreza i obok napis Wintorez Ekstremała. I już sobie z niego postrzelałem, z innymi broniami jest normalnie a z nim nie. Czysta złośliwość losu. Czy jest możliwość naprawienia tego?
 6. mkk7 Jeszcze raz w sprawie Wintoreza Ekstremała u mnie na wskaźniku użytej broni jest tylko napis Wintorez Ekstremała i nie ma tam żadnej możliwości jak w innych broniach odblokowywania lub ustawiania trybu ognia. W miejscu gdzie jest informacja o używanej amunicji jest rysunek Wintoreza. Jeżeli z niej strzelałeś to wyjaśnij jak to zrobić bo ja ni jak nie mogę tego rozgryźć. Może mam jakiś błąd z tą bronią. W momencie gdy ją otrzymałem od Kardana i gdy chciałem ją wypróbować od razu tak było. Cofałem się więc w zapisach przed jej otrzymaniem ale gdy ją otrzymywałem dalej to samo.
 7. Mam do Was kochani pytanie czy Wintorez Ekstremała u Was strzela czy nie?. U mnie nie strzela, lewym i prawym przyciskiem myszki włącza się tylko optyka. Wciskam przycisk zero na klawiaturze odblokowujący broń i nic się dalej nie dzieje. Czy ta broń w ogóle działa, czy może ja nie wiem jak ją odblokować.
 8. Dzięki Anton ale ja te wszystkie video poradniki oglądałem. U mnie jest taka sama sytuacja jak opisuje mkk7, wirowanie kamery jest tak szybkie, że gracz praktycznie się nie porusza a więc jak ma się z tunelu wydostać. Na video poradnikach w jednym przypadku nie było w ogóle psi oddziaływania, a w innym było ale ta kamera falowała a nie wirowała jak karuzela. Może są jakieś sposoby żeby to spowolnić tylko ja o tym nie wiem. Przecież gracze przechodzą to zadanie. Czekam na dalszą pomoc bo inaczej sam stanę się Zombi. Walczę już z tym zadaniem dwa dni. Rozgryzłem problem, a leżał on w ustawieniach grafiki. To zadanie trzeba przechodzić na niskich ustawieniach i kamera już tylko faluje a nie wiruje i zadanie staje się w pełni wykonalne.
 9. Dostaję już dosłownie obłędu kiedy próbuję podłożyć bombę termiczną w legowisku gospodarza. Po jej podłożeniu nie mam szans na ucieczkę, tak zaczyna wirować obraz, że tracę orientację gdzie jestem. Podpowiedzcie jak Wy to robiliście i jak udało się Wam to zadanie wykonać.
 10. W pieczarze byłem ale tego pomieszczenia jeszcze nie otwierałem. Pójdę tam i to zrobię i zobaczę co się będzie dalej działo. Dzięki za podpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego gdy przechodzę na lokację Ukryta Droga to od razu ginę. Jak sobie przypominam to w początkowej fazie gry wszedłem na tą lokację normalnie. Wiem, że w jej centrum jest strefa śmierci ale na samą lokację dało się wejść, a teraz się nie da bo od razu ginę.
 11. Tak też robię, w teleport wchodzę z niesionym ciałem a po drugiej stronie jego nie ma. Gdy wracam na Wysypisko to ciało Luki leży przed przejściem do Baru. Gdy niosłem ciało Luki z Agropromu na Wysypisko to po wejściu z nim w teleport ciało Luki buło już na Wysypisku. Chyba coś pokiełbasiłem ale nie wiem co. W poradnikach nigdzie nie pisze w jakim momencie powinienem się za to zabrać, wręcz przeciwnie mówi się, że jak najpóźniej a więc po misji na Topieli, co też uczyniłem. Nadmieniam, że mam wszystkie arty wskrzeszające.
 12. Co robię nie tak, przejście z Wysypiska do Baru nie przenosi ciała Luki, a co za tym idzie nie mogę rozpocząć wskrzeszeń.
 13. Może ktoś wrzucić jeszcze raz fiks na wypadanie rzeczy z plecaka? Ostatni link padł.
 14. I moja skromna osoba też tego dokonała
 15. Dzięki kobal jak zwykle miałeś rację, miałem starszą wersję spolszczenia. Po wgraniu aktualnej polonizacji gry nie wywala.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity