Jump to content

Trucker64

Weteran
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

About Trucker64

 • Rank
  Kot

Contact Methods

 • GG
  8594719

Profile Information

 • Ruble
  397
 • Procesor
  I7-7700K @ 4.20GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • RAM
  16 GB
 • Karta graficzna
  R9 270
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

650 profile views
 1. Pozdrowienia Bracia Stalkerzy i Siostry Stalkerki. Z wielkim trudem powstało coś co można by było nazwać poradnikiem, a właściwie jest to sposób w jaki Ja skończyłem grać w modyfikację Ostatni Stalker. Grałem tak jak podpowiadała intuicja i zapisywałem to co robię. Jak czegoś nie wiedziałem to pytałem !!! .Kto pyta nie błądzi Postanowiłem podzielić się tą wiedzą z szerszym gronem i wystawić mój zapis gry na forum. Oto co powstało: Poradnik czyli jak grałem Ostatni Stalker.pdf
 2. Witam ! Przy drzwiach do X10 Deadman podaje kody do drzwi w x10 ( 1730 0370 ). Ten pierwszy otwiera drzwi do pomieszczenia gdzie jest kontener nr 2. A co otwiera ten drugi ? .
 3. Witam ! Zwiedzam właśnie podziemia Agropomu w poszukiwaniu pierwszego kontenera i jest tu taka dziura za nią wydrążony tunel prowadzi gdzieś pod górę. Nie potrafię tam wskoczyć. Czy ktoś wie co tam jest? Dokąd prowadzi ten tunel ?
 4. @RzyRzy Skąd masz spolszczenie do wersji 1.1? Wyszło już?
 5. Dotarłem już do Generatorów, zabijam zmieniającego oblicze, znajduje zwłoki Nestora. Z jego plecaka mogę wyjąć broń i naboje, natomiast wzięcie lub tylko odczytanie jego PDA powoduje zwis (zamrożenie gry i kursor windowsa ). bez loga A szkoda, bo mimo że już prawie koniec gry to warto by przeszukać lab x10 (w PDA nestora jest kod). A gdzie jest karta ?
 6. @kondotier Zainstalowałem drugą kopie LS wersji 1.0 patch do wer.1.01 a potem patch 1.1 wersja rus (takie mam na kompie i działa) Uruchomiłem te zapisy kod jest 379.sav i efekt ten sam co poprzednio - zwis na synchronizacji. Jeszcze pobiorę całego moda wer. 1.1 i zobaczymy wtedy. xray_roman_01-06-19_22-58-21.mdmp.log A tak jeszcze wyszło spolszczenie do wersji 1.1. Bo nie mogę się jakoś doczytać ?
 7. I tak jeszcze na temat wylotów. Zauważyłem że wyloty spowodowane były brakiem zaliczenia jakiegoś zadania lub przedmiotu ew. dialogu. Np: wejście do Szpitala i Prypiati - koło siebie. zamiast wejśc do szpitala wchodzę do Prypiati i wylot ! nie dogadałem się z Deatmenem na wysypisku (przegapiłem dialog mówiony) i idę do Limańska i wylot W limańsku dostałem od naukowców kombinezon (mam już reanimator) i próbuje wrócić na Bagan - wylot w Kordonie po wykonaniu zadań bez wylotu!! Wszystkie z logiem: Pokopałem trochę w plikach "gamedata" i znalazłem pliki -- /gamedata/config/game_graphs.ltx jest tam coś takiego: Myślę więc że Autor moda specjalnie takie coś umieścił - ograniczenia dla lokacji i zmuszenia do pilnowania ścieżki fabularnej. @kondotier Jak skończę grę to zainstaluje patch 1.1 i wtedy spróbuje
 8. @kondotier Pozdrawienia Gram na Wersji 1.01 - ze spolszczeniem z tego forum (to które było razem w poście gdzieś na początku). Później dopiero doczytałem się że jest Patch 1.1. Ale daleko już jestem i na razie dogram do końca na tym. (nie chce zaczynać od początku - na razie). Wgrałem te zapisy "kod jest 379.sav" Uruchomiłem grę, wpisałem kod i przy próbie załadowania poziomu wylot z bugiem (w czasie napisu "synchronizacja" ) xray_roman_01-06-19_21-14-28.mdmp.log Trzy razy próbowałem i zawsze to samo !
 9. Witam Gdzie znajdę Baszara?. Mam zadanie znależć Baszara i pogadać z nim o Teutonie. Doszedłem już do limanska, w szpitalu znalazłem kontenrer, Schowałem go schowka Synoptyka, porozmawiałem z nim przy posterunku. Deadmen powiedział "zakoncz wszystkie sprawy i spotykamy się w Prypiati". I właśnie chciałbym to zakończyć Pozdrowienia. --------------------------------------------------- Ojej !! . Ale skleroza ! Przecież Baszar siedzi z grupą Uzbeka na Bagnach niedaleko Mostu.
 10. @vidkunsen dzięki ! W schowku na dachu są fajne rzeczy. A schowek w czołgu - znalazłem czołg i obrazek, ale schowka nie ma. Nie mam tekstu "przeszukaj" (błąd - czy zadanie kwestowe) Pozdrowienia.
 11. Witam ! Mam takie zapytanie. które fleszki dać Genii Hakerowi ?. Wszystkie PDA, czy tylko "PDA jakiegoś naukowca z agropom" (na to reaguje informacją o wypełnieniu zadania ) pendrive zaszyfrowane ? Jak ta decyzja wpłynie na dalszą fabułę? Pozdrowienia !
 12. @kondotier BTR nie ruszyłem. Nie wiem co przyczyną. Skoro to niepotrzebne było! pozdrowienia
 13. Dzięki. Tak jak piszesz brama byłą otwarta (wyważona - Leży na ziemi). BTR nie był potrzebny. Czy kolejność rozmowy ma znaczenie?. Jak rozmawiałem najpierw z Sidorem to mówi że nic nie wie i wysyła do barmana. Tam dopiero rozmawiamy o urządzeniach i odsyła do gościa co chce je odkupić. Co radzicie Sprzedać czy zostawić?. Intuicja mówi żeby zostawić. Z pozdrowieniami.
 14. Witam. mam taki problem natury sterowania (chyba - jakieś klawisze). Wydzierżawiłem na sortowni od Siemiona BTR - w zamian za artefakt. Odpalam silnik "x". Silnik działa a pojazd nie jedzie, słychać jak obroty rosną a pojazd stoi ? Pozdrawiam!
 15. ups.!!! . Gapa ze mnie. Już tam idę ! Dziękuje bardzo
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord